Удлинитель EXPERT E031614


Нет в наличии
684 грн.
Наличные:
684 грн
Безнал:
821 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E031614 - Гибкий удлинитель

Характеристики:
- диаметр 1 – 16.2 мм
- диаметр 2 – 12,8 мм
- квадрат - 3/8”
- вес 112 г
Гибкий удлинитель Expert E031614 представляет собой инструмент, который помогает при работе с крепежными элементами в труднодоступных местах. Удлинитель предназначен для работы с торцевыми головками с присоединительным квадратом 3/8”. Длина инструмента составляет 200 мм, это оптимальная длина,
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E031614 - Гнучкий подовжувач

Характеристики:
- діаметр 1 - 16.2 мм
- діаметр 2 - 12,8 мм
- квадрат - 3/8 "
- вага 112 г
Гнучкий подовжувач Expert E031614 являє собою інструмент, який допомагає при роботі з кріпильними елементами в важкодоступних місцях. Подовжувач призначений для роботи з торцевими головками з приєднувальним квадратом 3/8 ". Довжина інструмента становить 200 мм, це оптимальна довжина, яка забезпечує найбільш зручні умови роботи.
Даний інструмент є допоміжним і дає можливість збільшити довжину основного робочого інструменту. Подовжувач широко застосовується з воротка, тріскачками, ключами під квадрат. Гнучка частина подовжувача дозволяє дістати кріпильні вузли навіть в самих важкодоступних і обмежених місцях. Важливим моментом є те, що даний подовжувач призначений для використання тільки для роботи з ручним інструментом і не підходить для шуруповертів.
Конструкція інструменту передбачає головку для приєднання основного робочого інструмента і фіксатор торцевої головки. Фіксатор насадок оснащений надійним кріпленням з кулею, за допомогою якого торцева головка міцно утримується і не злітає під час роботи. Подовжувач виготовлений з міцної інструментальної сталі, це гарантує його довговічність, а також дозволяє витримувати високі навантаження. Спеціальне покриття інструменту захищає від корозії і механічних пошкоджень.
Такий інструмент не залишиться незатребуваним і буде відмінним доповненням до основного інструменту для роботи з різьбовими з'єднаннями із зовнішнім профілем.

Тип
Гибкий
Присоединительный квадрат
3/8 (")
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Удлинитель»
Показать все модели