Подсветка авто King KRL-405 (blue)


Нет в наличии
87 грн.
Наличные:
87 грн
Безнал:
104 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King KRL-405 (blue) - Интерьерная подсветка
Неоновая подсветка KRL-405 предназначена для внутреннего использования, она универсальных размеров и подходит для магнитол типа 1din. С её помощью Вы легко придадите свой собственный стиль Вашему автомобилю и усовершенствуете систему внутреннего освещения самостоятельно, для комфортного вождения в темное время суток, или в условиях плохой видимости. Неоновая подсветка создает мягкое приятное свечение
Читать полностью
Технічні параметри:

King KRL-405 (blue) - Інтер'єрна підсвітка
Неонова підсвітка KRL-405 призначена для внутрішнього використання, вона універсальних розмірів і підходить для магнітол типу 1din. З її допомогою Ви легко додасте свій власний стиль Вашому автомобілю і удосконалите систему внутрішнього освітлення самостійно, для комфортного водіння в темний час доби, або в умовах поганої видимості. Неонове підсвічування створює м'яке приємне світіння не дратуючи очей, при цьому підсвічує дрібні деталі на панелі приладів.
Підсвічування KRL-405 являє собою герметичну трубку у вигляді рамки, розмір якої відповідає периметру 1din магнітоли. Підключається дуже просто через прикурювач, в комплект входить спеціальний штекер, інвертор який перетворює струм, спеціально для неону. Вбудований датчик світла, реагує на зовнішнє освітлення і в темряві включається підсвічування магнітоли. Колір світіння яскраво блакитний. Встановлюється на панелі приладів, як рамка, таким чином підсвічуючи всю область.
Робоча напруга від 12В до 24В.

Тип
Интерьерная подсветка
Еффект 3D
нет
Цвет
голубой
Источник света
неон
Напряжение
12
Бренд
King

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Подсветка авто»
Показать все модели