Подсветка авто King KL-4016 (white)


Нет в наличии
137 грн.
Наличные:
137 грн
Безнал:
164 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King KL-4016 (white) - Подсветка днища
С помощью подсветки KL-4016, вы легко придадите свой собственный стиль Вашему автомобилю, как внутри, так и снаружи. Она универсальная и подходит к любой марки автомобиля. Подсветка светодиодная, энергоэкономичная и прослужит Вам более 50 000 часов. Рабочее напряжение 12В. При одинаковом потреблении энергии диоды выдают больше света чем люминесцентные в 3.5 раза, и в 9 раз больше, чем лампы накаливания.
Читать полностью
Технічні параметри:

King KL-4016 (white) - Підсвітка днища
За допомогою підсвітки KL-4016, ви легко додасте свій власний стиль Вашому автомобілю, як всередині, так і зовні. Вона універсальна і підходить до будь-якої марки автомобіля. Підсвічування світлодіодне, енергоекономічне і прослужить Вам більше 50 000 годин. Робоча напруга 12В. При однаковому споживанні енергії діоди видають більше світла ніж люмінесцентні лампи в 3.5 рази, і в 9 разів більше, ніж лампи розжарювання. Вони дуже вибухо- і пожежобезпечні у вживанні, в їх склад не входять шкідливі речовини, при тривалій роботі не нагріваються.
Підсвічування являє собою компактний модуль, який має круглий корпус з міцного пластику, один світлодіод і дроти для підключення. Діод герметично захищена від проникнення вологи і пилу. Випромінюється чисте світло, високої яскравості, білого кольору.
У комплект входить вісім модулів зі схемою підключення, за допомогою якої Ви легко встановлюється підсвітка в домашніх умовах.
Дану модель можна використовувати для підсвічування фар, днища, багажника, як інтер'єрну підсвітку та багато інших варіантів.

Тип
Интерьерная подсветка, Подсветка днища
Еффект 3D
нет
Цвет
белый
Источник света
диод
Напряжение
12
Бренд
King

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Подсветка авто»
Показать все модели