Нет в наличии
58 грн.
Наличные:
58 грн
Безнал:
70 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft LUXЕ 701473 1кг - Охлаждающая жидкость

Охлаждающая жидкость LUXЕ 701473 1кг предназначена для обеспечения защиты системы охлаждения автомобиля. Данное средство гарантирует защиту от коррозии и от образования накипи. Использование охлаждающей жидкости рекомендовано в зимний период. Это необходимо для безопасной и комфортной езды на автомобиле. LUXЕ 701473 1кг - охлаждающая жидкость, которую можно использовать в любое время года, а
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft LUXЕ 701473 1кг - Охолоджуюча рідина

Охолоджуюча рідина LUXЕ 701473 1кг призначена для забезпечення захисту системи охолодження автомобіля. Даний засіб гарантує захист від корозії і від утворення накипу. Використання охолоджуючої рідини рекомендовано в зимовий період. Це необхідно для безпечної і комфортної їзди на автомобілі. LUXЕ 701473 1кг - охолоджуюча рідина, яку можна використовувати в будь-який час року, а в зимовий період вона не замерзає до -40 градусів. Дана рідина буде забезпечувати повний захист Вашого автомобіля не тільки взимку від перемерзання, а й влітку від перегріву. Тому даний засіб є необхідністю для безпеки і якості їзди в автомобілі.
Перевагами є такі властивості охолоджуючої рідини:
- Охолодження системи автомобіля в зимовий період.
- Захист від корозійний процесів і появи накипу.
- Засіб сумісний з усіма гумовими деталями.
Існують рекомендації і заходи обережності при використанні охолоджуючої рідини LUXЕ 701473 1кг. Не засмоктувати рідину ротом під час її переливання. При використанні знаходиться в захисних окулярах і рукавицях. Засіб дуже токсичний, тому його потрібно зберігати в недоступному для дітей місці. Також не можна, щоб на охолоджуючу рідину потрапляли прямі промені сонця. Необхідно стежити, щоб речовина не потрапляла в грунт. Якщо охолоджуюча рідина потрапить на шкіру або на покриття автомобіля потрібно негайно змити водою. Під час використання рідини не можна палити і приймати їжу.
Країна виробник: Україна.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Цвет
зеленый
Особенность
готовый
Объем (л)
1
Основа
этиленгликоль
Упаковка
бутылка
Производство
Китай
Бренд
EcoKraft

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Антифриз»
Показать все модели