Подсветка днища King KL-4016 (rеd)


Нет в наличии
137 грн.
Наличные:
137 грн
Безнал:
164 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King KL-4016 (rеd) - Подсветка днища
С помощью подсветки KL-4016, вы легко придадите свой собственный стиль Вашему автомобилю, как внутри, так и снаружи. Она универсальная и подходит к любой марки автомобиля. Подсветка светодиодная, энергоэкономичная и прослужит Вам более 50 000 часов. Рабочее напряжение 12В. При одинаковом потреблении энергии диоды выдают больше света чем люминесцентные в 3.5 раза, и в 9 раз больше, чем лампы накаливания.
Читать полностью
Технічні параметри:

King KL-4016 (rеd) - Підсвітка днища
За допомогою підсвітки KL-4016, ви легко додасте свій власний стиль Вашому автомобілю, як всередині, так і зовні. Вона універсальна і підходить до будь-якої марки автомобіля. Підсвічування світлодіодне, енергоекономічне і прослужить Вам більше 50 000 годин. Робоча напруга 12В. При однаковому споживанні енергії діоди видають більше світла ніж люмінесцентні лампи в 3.5 рази, і в 9 разів більше, ніж лампи розжарювання. Вони дуже вибухо- і пожежобезпечні у вживанні, в їх склад не входять шкідливі речовини, при тривалій роботі не нагріваються.
Підсвічування являє собою компактний модуль, який має круглий корпус з міцного пластику, один світлодіод і дроти для підключення. Діод герметично захищена від проникнення вологи і пилу. Випромінюється чисте світло, високої яскравості, червоного кольору.
У комплект входить вісім модулів зі схемою підключення, за допомогою якої Ви легко встановлюється підсвітка в домашніх умовах.
Дану модель можна використовувати для підсвічування фар, днища, багажника, як інтер'єрну підсвітку та багато інших варіантів.

Больше информации тут https://avtozvuk.ua/info/148080#ixzz4jKWfqD3P

Тип
Подсветка днища, Интерьерная подсветка
Источник света
диод
Напряжение
12
Цвет
красный
Еффект 3D
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Подсветка авто»
Показать все модели