Очиститель EcoKraft АНТИМОШКА 4820085740662 5л


Нет в наличии
33 грн.
Наличные:
33 грн
Безнал:
40 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft АНТИМОШКА - Очиститель стекла

Для того, чтобы автомобиль был в хорошом состоянии необходимо за ним смотреть и ухаживать. Для этого компания EcoKraft разработала различные очистители. Чистота стекол в автомобиле имеет большое значение как летом, так и зимой. От чистоты будет зависеть видимость для водителя и качество езды в автомобиле. Поэтому нужно использовать различные очистители для достижения отличного результата. Первую
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft АНТИМОШКА - Омивач скла

Для того, щоб автомобіль був в хорошому стані необхідно за ним дивитися і доглядати. Для цього компанія EcoKraft розробила різні очисники. Чистота стекол в автомобілі має велике значення як влітку, так і взимку. Від чистоти буде залежати видимість для водія і якість їзди в автомобілі. Тому потрібно використовувати різні очисники для досягнення відмінного результату. Першу функцію, яку виконує очищувач для стекол - це швидке очищення лобового скла під час руху. Чистота скла - безпека водія. У літній період далеко не кожен очищувач може впорається з присохлими до скла комашками. Очищувач для стекол виробника EcoKraft гарантує максимальну чистоту за мінімальний час. Літній омивач має в своєму складі воду, ПАР становить менше 0.2%. Очищувач має приємний запах і барвник зеленого кольору. Обсяг тари становить 5 л.
Перша причина використання очищувача для скла в літній період - це велика кількість комах, які залишають свої сліди на лобовому склі і від яких позбудеться простою водою практично неможливо і затратно по часу. А хороша видимість і чистота скла відповідає за безпеку на дорозі, тому важливо швидко і якісно очистити поверхню.
Омивач після використання не залишає слідів і розводів. Також відмінно очищає від пилу і бруду. Поверхня після використання набуває антистатичних властивостей. Очищувач не контактує з поверхнями і не пошкоджує їх.

Вид
Универсальные
Объем
5 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Очиститель»
Показать все модели