GPS модуль Starline для определения координат и мониторинга автомобиля


Нет в наличии
1595 грн.
Наличные:
1595 грн
Безнал:
1914 грн
Приватбанк:
1706 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Starline GPS-модуль для определения координат и мониторинга автомобиля

Охранные комплексы и сигнализации являются неотъемлемой составляющей современного автомобиля. Для того, чтоб максимально обезопасить свой транспорт необходимо использовать инновационные разработки. В процессе эксплуатации уже существующей сигнализации возникает необходимость усовершенствовать и расширить свой охранный комплекс. В такой ситуации вовсе не обязательно
Читать полностью
Технічні параметри:

Starline GPS-модуль для визначення координат і моніторингу автомобіля

Охоронні комплекси та сигналізації є невід'ємною складовою сучасного автомобіля. Для того, щоб максимально убезпечити свій транспорт необхідно використовувати інноваційні розробки. В процесі експлуатації вже існуючої сигналізації виникає необхідність удосконалити і розширити свій охоронний комплекс. У такій ситуації зовсім не обов'язково купувати новий комплекс цілком, досить лише придбати необхідну складову модульної архітектури сигналізації StarLine. З їх допомогою можна поліпшити сигналізації і отримати все необхідне для повного комфорту.

Однією з таких додаткових функцій є GPS модуль, який встановлюється на авто сигналізації 4-покоління StarLine. Його монтаж здійснюється спільно з GSM модулем, так як без GSM модуля робота не можлива. Даний модуль отримує координати із супутників ГЛОНАСС, GPS і передає інформацію по каналу GSM.

GPS модуль здатний відстежувати переміщення авто в режимі реального часу, а також здійснювати моніторинг пройденого шляху і контролювати в якому місці була підвищена швидкість. Дані транслюються через інтернет на інтерфейс планшета, смартфона або комп'ютера. Маршрутна карта автомобільного переміщення зберігається в історії до трьох місяців.

Максимально продуктивним і корисним даний модуль буде для використання в автомобілях класу люкс, які здаються в оренду, для корпоративних авто і для особистого транспорту, яким користується кілька членів сім'ї. Підключається GPS модуль в передбачений роз'єм, розташований на основному блоці сигналізацій StarLine. Висока якість продукту забезпечує своєму власникові надійність, практичність і довговічність використання.

Тип
GPS модуль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Starline» в категории «Модуль CAN, GSM, GPS»
Показать все модели