Подсветка авто King KL-15 60LED (blue)


Нет в наличии
210 грн.
Наличные:
210 грн
Безнал:
252 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King KL-15 60LED (blue) - Интерьерная подсветка
С помощью подсветки KL-15, вы легко придадите свой собственный стиль Вашему автомобилю. Предназначена для использования как в интерьерной подсветки, так и для внешней, а именно бампера, днища. Она универсальная и подходит к любой марки автомобиля. Подсветка светодиодная, энергоэкономичная и прослужит Вам более 50 000 часов. Рабочее напряжение 12В. При одинаковом потреблении энергии диоды выдают
Читать полностью
Технічні параметри:

King KL-15 60LED (blue) - Інтер'єрна підсвітка
За допомогою підсвітки KL-15, ви легко додасте свій власний стиль Вашому автомобілю. Призначена для використання як в інтер'єрній підсвітки, так і для зовнішньої, а саме бампера, днища. Вона універсальна і підходить до будь-якої марки автомобіля. Підсвічування світлодіодне, енергоекономічне і прослужить Вам більше 50 000 годин. Робоча напруга 12В. При однаковому споживанні енергії діоди видають більше світла ніж люмінесцентні в 3.5 рази, і в 9 разів більше, ніж лампи розжарювання. Вони дуже вибухо- і пожежобезпечні у вживанні, в їх склад не входять шкідливі речовини, при тривалій роботі не нагріваються.
Підсвічування у вигляді світлодіодної стрічки є один ряд діодів з'єднаних між собою. Вона досить гнучка і компактна, тим самим є можливість встановити її в важкодоступних місцях, підкреслити вигини Вашого автомобіля. Випромінюється світло чисте, високої яскравості, синього кольору. Діоди в стрічці захищені від попадання вологи і пилу силіконом, що дуже необхідно для зовнішнього використання.
У комплект входить одна стрічка довжиною 120 сантиметрів, на якій розміщено 60 діодів.

Тип
Подсветка днища, Интерьерная подсветка
Еффект 3D
нет
Цвет
синий
Источник света
диод
Напряжение
12
Бренд
King

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Подсветка авто»
Показать все модели