Подсветка авто King KL-15 30LED (blue)


Нет в наличии
81 грн.
Наличные:
81 грн
Безнал:
97 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King KL-15 30LED (blue) - Интерьерная подсветка
С помощью подсветки KL-15, вы легко придадите свой собственный стиль Вашему автомобилю. Предназначена для использования как в интерьерной подсветки, так и для внешней, а именно бампера, днища. Она универсальная и подходит к любой марки автомобиля. Подсветка светодиодная, энергоэкономичная и прослужит Вам более 50 000 часов. Рабочее напряжение 12В. При одинаковом потреблении энергии диоды выдают
Читать полностью
Технічні параметри:

King KL-15 30LED (blue) - інтер'єрна підсвітка
За допомогою підсвітка KL-15, ви легко додасте свій власний стиль Вашому автомобілю. Призначена для використання як в інтер'єрній підсвітці, так і для зовнішньої, а саме бампера, днища. Вона універсальна і підходить до будь-якої марки автомобіля. Підсвічування світлодіодне, енергоекономічне і прослужить Вам більше 50 000 годин. Робоча напруга 12В. При однаковому споживанні енергії діоди видають більше світла ніж люмінесцентні в 3.5 рази, і в 9 разів більше, ніж лампи розжарювання. Вони дуже вибухо- і пожежобезпечні у вживанні, в їх склад не входять шкідливі речовини, при тривалій роботі не нагріваються.
Підсвічування у вигляді світлодіодної стрічки є один ряд діодів з'єднаних між собою. Вона досить гнучка і компактна, тим самим є можливість встановити її в важкодоступних місцях, підкреслити вигини Вашого автомобіля. Випромінюється світло чисте, високої яскравості, синього кольору. Діоди в стрічці захищені від попадання вологи і пилу силіконом, що дуже необхідно для зовнішнього використання.
У комплект входить одна стрічка довжиною 60 сантиметрів, на якій розміщено 30 діодів.

Тип
Подсветка днища, Интерьерная подсветка
Еффект 3D
нет
Цвет
синий
Источник света
диод
Напряжение
12
Длина
600
Бренд
King

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Подсветка авто»
Показать все модели