Омыватель летний Zollex морской бриз ZC-905 5л


Есть в наличии
27 грн.
Наличные:
27 грн
Безнал:
32 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Zollex морской бриз ZC-905 5л - летний очиститель стекла

Летняя жидкость для омывателя стекла Zollex создана специально для очистки стекол автомобиля с помощью стеклоочистителя автомобиля, а также вручную при температуре окружающей среды до -5 °С. Состав способен эффективно удалить остатки насекомых со стекла. Средство рекомендуется использовать в летний сезон, кроме того осенью и весной. Жидкость имеет синий цвет и создана на базе
Читать полностью
Технічні параметри:

Zollex морський бриз ZC-905 5л - літній очищувач скла

Літня рідина для омивача скла Zollex створена спеціально для очищення стекол автомобіля за допомогою склоочисника автомобіля, а також вручну при температурі навколишнього середовища до -5 ° С. Склад здатний ефективно видалити залишки комах з скла. Засіб рекомендується використовувати в літній сезон, крім того восени і навесні. Рідина має синій колір і створена на базі ізопропілового спирту, ПАР і присадок.

Літня рідина має властивості, завдяки яким вона ефективно миє, знежирює і видаляє з фар і лобового скла маслянисту дорожню бруд, а також сліди комах. Після використання на оброблюваних поверхнях не залишається відблисків і слідів. Рідина не робить негативного впливу на пластикові, гумові та лакофарбові поверхні кузова.

Ефективні миючі присадки, які входять до складу рідини сприяють максимально якісну очистку фар і лобового скла від забруднень. Завдяки цьому необхідність використовувати склоочисники знижується, в слідстві чого подовжується термін їх служби. Омивач має приємний аромат морського бризу. Обсяг становить 5 літрів.

Аромат
морской бриз
Объем
5
Тип
Готовый
Бренд
Zollex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Zollex» в категории «Омыватель летний»
Показать все модели