Фонарь EcoKraft YD-LG015


Есть в наличии
252 грн.
Наличные:
252 грн
Безнал:
302 грн
267 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft YD-LG015 - Фонарь
Фонарь EcoKraft YD-LG015 - это фонарь-прожектор 2в1, носильный источник света для индивидуального использования, который послужит Вам в дороге, в походах и на даче, для освещения в темное время суток. При его компактном размере, не занимает много места в машине, фонарь дает свет в 40 люмен. Стойкий и яркий пучок света, круглой формы, от светодиодов поможет просмотреть детально нужную область, а металлический гладкий
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft YD-LG015 - Ліхтар
Ліхтар EcoKraft YD-LG015 - це ліхтар-прожектор 2в1, носильне джерело світла для індивідуального використання, який послужить Вам в дорозі, в походах і на дачі, для освітлення в темний час доби. При його компактному розмірі, що не займає багато місця в машині, ліхтар дає світло в 40 люмен. Стійкий і яскравий пучок світла, круглої форми, від світлодіодів допоможе побачити детально потрібну область, а металевий гладкий відбивач параболічної форми підсилює і дає довгі промені.
Корпус виготовлений з якісного пластика білого кольору, зі зручною ручкою, а сам прожектор з пластика чорного кольору. Ліхтар EcoKraft YD-LG015 влагоустойчивий, не боїться підвищеної вологості і дощу, що дає можливість використовувати його при негоді. Джерелом живлення є три батарейки ААА маленького розміру, довжиною 43 мм і діаметром 8.3 мм, з робочою напругою 1.5 В. Час роботи ліхтаря до повної їх розрядки до 100 годин.
У комплект входить ліхтар і 3хAAA батарейки.

Тип
Фонарь-прожектор
Количество режимов яркости
1
Питание
ААА батарейки
Влагоустойчивость
да
Бренд
EcoKraft

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Фонарь»
Показать все модели