Фонарь Fenix HL26R XP-G2 (R5) черный


Нет в наличии
1590 грн.
Наличные:
1590 грн
Безнал:
1908 грн
Приватбанк:
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Fenix HL26R XP-G2 (R5) черный - Налобный фонарь

Налобный фонарь производителя Fenix HL26R предназначен для занятий спортом и для туризма. Он имеет маленький вес 86 г и компактные размеры, мм - 65х44х37. В фонарь вмонтировано три светодиода. Один - с четко сфокусированным лучом XP-G2 R5 от производителя Cree и два других - с широким мягким лучом от производителя Nichia. Свечение фонаря можно настраивать в четырех режимах яркости - Burst,
Читать полностью
Технічні параметри:

Fenix HL26R XP-G2 (R5) чорний - Налобний ліхтар

Налобний ліхтар виробника Fenix HL26R призначений для занять спортом і для туризму. Він має невелику вагу 86 г і компактні розміри, мм - 65х44х37. У ліхтар вмонтовано три світодіода. Один - з чітко сфокусованим променем XP-G2 R5 від виробника Cree і два інших - з широким м'яким променем від виробника Nichia. Світіння ліхтаря можна налаштовувати в чотирьох режимах яскравості - Burst, максимальний, середній і мінімальний. При цьому дальність буде коливатися від 30 до 100 м. Під час роботи ліхтаря в режимі Burst діод сильно нагрівається, тому він сам перемикається на економний режим через одну хвилину після включення. Максимальна потужність світлового потоку складає 450 Лм в режимі Burst. Далі в порядку економії 130 Лм, 70 Лм і 30 Лм. Налобний ліхтар HL26R XP-G2 отримує живлення від Li-polymer акумулятора. Заряд ємності акумулятора становить 1600 мА/г. Даний акумулятор при пасивному використанні має низький рівень саморозряду. Стежити за зарядом акумулятора допомагає індикатор - 4 лампочки синього кольору. Для зарядки ліхтаря в комплекті надається кабель. Налобний ліхтаря HL26R XP-G2 можна нахиляти до 60°. Дана модель вологоутримуюча і має рівень захисту від води IP-66. Це є одною з його переваг, адже його можна використовувати під час дощу. Також до переваг можна віднести регулювання ремінця, режими роботи для ближнього і дальнього світла. Ліхтар має захист від випадкового включення і від коротких замикань. При падінні налобного ліхтаря на відстані від землі 1 метр він не буде пошкоджений.

Тип
Налобный фонарь
Количество режимов яркости
4
Количество светодиодов
3
Питание
Li-polymer аккумулятор
Влагоустойчивость
да
Бренд
Fenix

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Fenix» в категории «Фонарь»
Показать все модели