Нет в наличии
232 грн.
Наличные:
232 грн
Безнал:
278 грн
250 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft PRE04 - решетка для гриля

Для приготовления продуктов на гриле необходима решетка. С её помощью максимально удобно приготовить рыбу, овощи, а также не большие кусочки мяса. Так как кислая среда (маринад, сок овощей) и высокие температуры постоянно оказывают свое воздействие решетка изготовлена из нержавеющей стали. Данный материал обеспечивает максимальную безопасность и долговечность использования. Ручка решетки выполнена из
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft PRE04 - решітка для гриля

Для приготування продуктів на грилі необхідна решітка. З її допомогою максимально зручно приготувати рибу, овочі, а також не великі шматочки м'яса. Так як кисле середовище (маринад, сік овочів) і високі температури постійно роблять свій вплив решітка виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Даний матеріал забезпечує максимальну безпеку і довговічність використання. Ручка решітки виконана з дерева, що гарантує зручну експлуатацію.

Решітка-гриль EcoKraft PRE04 створена спеціально для запікання смачної риби на багатті. Осередки даної моделі мають довгасту овальну форму, що ідеально підходить для зручного розміщення рибки. Але також на цій решітці можна запікати овочі, гриби і не великі шматочки м'яса.

Ширина решітки становить 36 см, довжина - 43 см. Конструкція включає три осередки, за допомогою яких можна запекти одночасно три рибки. Фіксація кришки решітки здійснюється за рахунок металевого затискного кільця. Воно дозволяє самостійно регулювати щільність притиснення кришки в залежності від обсягів продуктів. Дана модель решітки для гриля відрізняється своєю місткістю, надійністю конструкції і високою якістю. Завдяки чому гарантується комфортна експлуатація і довгий термін служби.

Тип
Решетка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Мангалы Барбекю Гриль»
Показать все модели