Заканчивается
199 грн.
Наличные:
199 грн
Безнал:
239 грн
1874 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Кабель Helix PP-IPAUX
Apple 30-pin кабель от компании Helix имеет очень полезную функцию. Благодаря данному кабелю Вы легко можете подключится к головному устройству автомобиля через AUX-подключение и прослушивать любимые треки с мобильного Apple устройства через акустическую систему. Данный адаптер обладает уникальной возможностью, он может одновременно воспроизводить аудио файлы и подзаряжаться. Подключение осуществляется очень быстро, уже
Читать полностью
Кабель Helix PP-IPAUX
Apple 30-pin кабель від компанії Helix має дуже корисну функцію. Завдяки даному кабелю Ви легко можете підключиться до головного пристрою автомобіля через AUX-підключення та прослуховувати улюблені треки з мобільного Apple пристрою через акустичну систему. Даний адаптер володіє унікальною можливістю, він може одночасно відтворювати аудіо файли і підзаряджатися. Підключення здійснюється дуже швидко, вже за кілька секунд можна отримати насолоду від музики. Контакти роз'ємів мають спеціальне покриття завдяки чому здійснюється швидка і якісна передача сигналу. Даний адаптер використовується як в автомобіля так і в домашній обстановці. Виготовляється з мідної основи яке покрите чорним міцним і в той же час еластичним ізолятором. При виготовленні використовувалися тільки високоякісні матеріали які нетоксичні і яким чином не впливають на здоров'я людини. На з'єднанні кабелю з роз'ємами є спеціальна ребриста поверхня яка вберігає від сильних вигинів і передчасного зламу кабелю. Ізоляція роз'ємів і кабелю має стійкість до хімічних і природних впливів. Надійне підключення забезпечується навіть при значних коливань і вібрацій автомобіля. Довжина кабелю 1 метр, це дозволяє не обмежувати можливості при підключенні, можна розташувати підключений гаджет в будь-якому зручному місці.

Тип
iPhone/iPod/iPad адаптер
Бренд
Helix

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Helix» в категории «Адаптер»
Показать все модели