Нет в наличии
208 грн.
Наличные:
208 грн
Безнал:
250 грн
224 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft PRE05 - решетка для гриля

Для приготовления продуктов на гриле необходима решетка. С её помощью максимально удобно приготовить рыбу, овощи, а также не большие кусочки мяса. Так как кислая среда (маринад, сок овощей) и высокие температуры постоянно оказывают свое воздействие решетка изготовлена из нержавеющей стали. Данный материал обеспечивает максимальную безопасность и долговечность использования. Ручка решетки выполнена из
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft PRE05 - решітка для гриля

Для приготування продуктів на грилі необхідна решітка. З її допомогою максимально зручно приготувати рибу, овочі, а також не великі шматочки м'яса. Так як кисле середовище (маринад, сік овочів) і високі температури постійно роблять свій вплив решітка виготовлена ​​з нержавіючої сталі. Даний матеріал забезпечує максимальну безпеку і довговічність використання. Ручка решітки виконана з дерева, що гарантує зручну експлуатацію.

Решітка-гриль EcoKraft PRE05 створена спеціально для запікання смачної риби на багатті. Осередки даної моделі мають прямокутну форму, що ідеально підходить для зручного розміщення стейків, крилець, сосисок, овочів, грибів.

Ширина решітки становить 36 см, довжина - 28 см. Конструкція включає три осередки. Фіксація кришки решітки здійснюється за рахунок металевого затискного кільця. Воно дозволяє самостійно регулювати щільність притиснення кришки в залежності від обсягів продуктів. Дана модель решітки для гриля відрізняється своєю місткістю, надійністю конструкції і високою якістю. Завдяки чому гарантується комфортна експлуатація і довгий термін служби.

Тип
Решетка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Мангалы Барбекю Гриль»
Показать все модели