Есть в наличии (1-2 дня)
84 грн.
Наличные:
84 грн
Безнал:
101 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 07-0900 - Клещи зажимные универсальные

Прямые зажимные клещи MasterTool 07-0900 предназначены для использования во время проведения сварочных и слесарно-монтажных работ. Они служат для прочного захвата и удерживания различных предметов. Отлично подходят для предметов круглой формы, а также хорошо справляются с зажиманием плоских предметов. Эти клещи широко используются механиками для вспомогательных работ и простонародье
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 07-0900 - Кліщі зажимні універсальні

Прямі затискні кліщі MasterTool 07-0900 призначені для використання під час проведення зварювальних та слюсарно-монтажних робіт. Вони служать для міцного захоплення і утримування різних предметів. Дуже добре підходять для предметів круглої форми, а також добре справляються з затискуванням плоских предметів. Ці кліщі широко використовуються механіками для допоміжних робіт і простолюд називаються третіми руками.
Конструкція інструменту передбачає регулювальний гвинт в рукоятці, який дозволяє виставити необхідну ширину розкриття губок під конкретний предмет, який буде затиснутий. Поверхня губок зубчаста, завдяки цьому інструмент міцно утримує предмети. Для разжіманія кліщів використовується спеціальна лапка, при натисканні якої губки розмикаються. Ще однією особливістю конструкції даного інструменту є наявність ріжучої частини під губками. Ріжуча частина призначена для перекушування дротів різного діаметру, а також невеликих шлангів. Для перекушування дроту необхідно відрегулювати діаметр відкриття губок також як і при затиску предмета.
Корпус затискних кліщів виготовлений з якісної вуглецевої сталі С45, яка витримує великі навантаження, завдяки цьому кліщі прослужать тривалий час. Ергономічні рукоятки з рифленою поверхнею гарантують хороший захоплення інструменту і виключають вислизання.
Купуючи такий інструмент, ви отримуєте надійного помічника при виконанні не тільки зварювальних робіт, а й широкого ряду інших завдань вдома і в гаражі.

Тип
Зажим
Длина
190 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Зажимной инструмент»
Показать все модели