Канистра EcoKraft JC1001 20л AKM20


Есть в наличии
588 грн.
Наличные:
588 грн
Безнал:
706 грн
Приватбанк:
634 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft JC1001 20л AKM20 - Канистра

Металлическая канистра предназначена для хранения топлива и различных веществ. Данный способ хранения является безопасным и надежным. Толщина стенок тары составляет 0.8 мм, что гарантирует долгий срок службы. Внутренняя сторона канистры покрыта специальным раствором - грунтом, снаружи тара покрыта порошковой краской. Данный тип краска обладает защитными свойствами и предотвращает появления на канистре
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft JC1001 20л AKM20 - Каністра

Металева каністра призначена для зберігання палива і різних речовин. Даний спосіб зберігання є безпечним і надійним. Товщина стінок тари становить 0.8 мм, що гарантує довгий термін служби. Внутрішня сторона каністри покрита спеціальним розчином - грунтом, зовні тара покрита порошковою фарбою. Даний тип фарби володіє захисними властивостями і запобігає появи на каністрі слідів іржі. Також фарба не піддається на хімічний вплив. Розміри каністри складають, см - 46х36х15.5 (довжина, висота і глибина). Тара має оливковий колір. З метою безпеки під час використання каністри, вона має на горловині спеціальний фіксатор, який запобігає її відкриттю.
Каністра гарантує повний і надійний захист для тривалого зберігання бензину і отруйних речовин. Обсяг тари становить 20 літрів. Матеріал, з якого виробляють каністри, стійкий до нестійкості температури, що є його перевагою. Також плюсом є форма тари - прямокутна. Це дозволяє зручно транспортувати каністру і розміщувати її в автомобілі. При виробництві використовується штампована сталь. Після тривалого використання колір тари не зміниться.
Країна виробник: Китай.

Материал
Металл
Объем
20 (л)
Применение
Для топлива
Лейка в комплекте
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Канистра»
Показать все модели