Зажим С-образный MasterTool 07-0904


Есть в наличии (1-2 дня)
133 грн.
Наличные:
133 грн
Безнал:
160 грн
142 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 07-0904 - Клещи зажимные универсальные

Зажимные С-образные клещи MаsterTool 07-0904 предназначены для использования во время сварки, а также работы с заготовками из металла, дерева и других материалов. Они служат для прочного захвата, прижимания и удерживания предметов разной толщины, плоской, округлой и профилированной формы. Также ними удобно прижимать сразу несколько листов металла или заготовок из дерева.
Конструкция
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 07-0904 - Кліщі зажимні універсальні

Затискні С-образні кліщі MаsterTool 07-0904 призначені для використання під час зварювання, а також роботи з заготовками з металу, дерева та інших матеріалів. Вони служать для міцного захоплення, притискання і утримування предметів різної товщини, плоскою, округлої і профільованою форми. Також ними зручно притискати відразу кілька листів металу або заготовок з дерева.
Конструкція інструменту передбачає регулювальний гвинт в рукоятці, який дозволяє виставити необхідну ширину розкриття губок під конкретний предмет, який буде затиснутий. Поверхня губок плоска, завдяки цьому зручно затискати предмети плоскої форми, а також на затискається поверхні не залишається слідів і подряпин. Для розжимання кліщів використовується спеціальна лапка, при натисканні якої губки розмикаються. Завдяки С-образній формі робочої частини знижується навантаження на рукоять.
Корпус затискних кліщів виготовлений з якісної вуглецевої сталі С45, яка витримує великі навантаження, завдяки цьому кліщі прослужать тривалий час. Ергономічні рукоятки з рифленою поверхнею гарантують хороший захоплення інструменту і виключають вислизання.
Купуючи такий інструмент, ви отримуєте надійного помічника не тільки при виконанні робіт з різними заготовками, а й для широкого ряду інших завдань вдома і в гаражі.

Тип
Зажим С-образный
Длина
280 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Зажимной инструмент»
Показать все модели