Заканчивается
146 грн.
Наличные:
146 грн
Безнал:
175 грн
157 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 07-0905 - Клещи зажимные универсальные

Зажимные Т-образные клещи MаsterTool 07-0903 предназначены для использования во время сварки, а также работы с заготовками и деталями небольших размеров. Они служат для прочного захвата, прижимания и удерживания предметов разной толщины, плоской, округлой и профилированной формы. Также ними удобно прижимать сразу несколько листов металла или заготовок из дерева.
Конструкция
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 07-0905 - Кліщі зажимні універсальні

Затискні Т-образні кліщі MаsterTool 07-0903 призначені для використання під час зварювання, а також роботи з заготовками і деталями невеликих розмірів. Вони служать для міцного захоплення, притискання і утримування предметів різної товщини, плоскою, округлої і профільованою форми. Також ними зручно притискати відразу кілька листів металу або заготовок з дерева.
Конструкція інструменту передбачає регулювальний гвинт в рукоятці, який дозволяє виставити необхідну ширину розкриття губок під конкретний предмет, який буде затиснутий. Поверхня губок плоска, завдяки цьому зручно затискати предмети плоскої форми, а також на затискається поверхні не залишається слідів і подряпин. Для разжіманія кліщів використовується спеціальна лапка, при натисканні якої губки розмикаються.
Корпус затискних кліщів виготовлений з якісної вуглецевої сталі С45, яка витримує великі навантаження, завдяки цьому кліщі прослужать тривалий час. Ергономічні рукоятки з рифленою поверхнею гарантують хороший захоплення інструменту і виключають вислизання.
Купуючи такий інструмент, ви отримуєте надійного помічника не тільки при виконанні робіт з різними заготовками, а й для широкого ряду інших завдань вдома і в гаражі.

Тип
Зажим
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Зажимной инструмент»
Показать все модели