Съемник подшипников MasterTool 73-3150


Есть в наличии (1-2 дня)
165 грн.
Наличные:
165 грн
Безнал:
198 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MasterTool 73-3150 - Съемник подшипника

Трехзахватный съемник подшипников MasterTool 73-3150 с внешним и внутренним захватом предназначен для демонтажа автомобильных подшипников. В основном трехзахватные съемники используются для снятия подшипников ступицы, но благодаря продуманной и прочной конструкции могут использоваться и для подшипников генератора. Размер 150 мм.
Конструкция инструмента представлена тремя крюкообразными лапками,
Читать полностью
Технічні параметри:

MasterTool 73-3150 - Знімач підшипник

Трьохзахватний знімач підшипників MasterTool 73-3150 з зовнішнім і внутрішнім захопленням призначений для демонтажу автомобільних підшипників. В основному трехзахватние знімачі використовуються для зняття підшипників ступиці, але завдяки продуманій і міцній конструкції можуть використовуватися і для підшипників генератора. Розмір: 150 мм
Конструкція інструменту представлена ​​трьома гаковидними лапками, з'єднаними між собою сталевим стрижнем з різьбленням. Така конструкція допомагає міцно захопити необхідну частину механізму, наприклад, вал, щоб зняти або ж встановити підшипник. Лапки можуть встановлюватися на різну довжину. Знімач підшипника працює шляхом виконання стягивающего зусилля, що додається вручну. Знімач з трьома лапками є вдосконаленим варіантом, який міцніше кріпиться і ефективніше виконує завдання. Для правильної фіксації знімача на деталі кінці лапок загорнуті всередину, завдяки цьому забезпечується висока міцність зацепа.
Зверху на металевому штирі є посадковий наконечник, він передбачений для ситуацій, коли ручного зусилля мало і підшипник зняти не виходить, тоді за допомогою наконечника приєднується торцева головка з тріскачкою або воротком. Це дозволяє прикласти більше зусилля і демонтувати підшипник.
Інструмент виготовлений з високоміцної інструментальної сталі, яка витримує високі навантаження, за рахунок цього інструмент послужить довго. Якісне виготовлення інструменту забезпечує відсутність люфту, а також задирок на корпусі.

Тип съемника
Трехзахватные
Максимальный диаметр захвата
150 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MasterTool» в категории «Съемник подшипников»
Показать все модели