Шампуры EcoKraft Шампур плоский 50см


Нет в наличии
18 грн.
Наличные:
18 грн
Безнал:
22 грн
19 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft Шампур плоский 50см

Шампур представляет из себя металлический прут в виде длинного ножа с заостренным концом с одной стороны и витой с закругленным концом с другой стороны. Шампур имеет прямоугольное сечение, благодаря чему предотвращает проворачивание продукта на шампуре. В шашлыков и пикников шампур - необходимый атрибут для приятного и вкусного отдыха.
При выборе шампуров стоит обращать внимание на его размер, так как
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft Шампур плоский 50см

Шампур вдає із себе металевий прут у вигляді довгого ножа із загостреним кінцем з одного боку і кручений з заокругленим кінцем з іншого боку. Шампур має прямокутний перетин, завдяки чому запобігає провертання продукту на шампурі. У пікніків шампур - необхідний атрибут для приємного і смачного відпочинку.
При виборі шампурів варто звертати увагу на його розмір, так як довжина повинна бути на 15-20 см більше ніж ширина Вашого мангала.

Дана модель включає в себе один плоский шампур. Матеріалом виготовлення послужила високоякісна нержавіюча сталь. Вона володіє жаростійкими характеристиками і стійка до впливів кислот, які входять до складу маринадів і соку овочів. Довжина шампура становить 55 см, ширина - 10 мм. Завдяки тому, що шампур має плоску форму при перевертанні м'ясо не буде зісковзувати, ніж гарантується рівномірна прожарка.

Вельми зручно що дана модель випускається не набором, а одним шампуром. Це дозволяє придбати Вам стільки позицій скільки необхідно. Висока якість, надійне виконання і довговічність дозволяє зупинити свій вибір саме на цій моделі.

Тип
Шампуры

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Мангалы Барбекю Гриль»
Показать все модели