Навигатор RS N501A Навлюкс


Нет в наличии
2300 грн.
Наличные:
2300 грн
Безнал:
2760 грн
Приватбанк:
2375 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

RS N501A Навлюкс - навигатор

GPS навигатор от компании RS - это совершенно новое устройство на рынке Украины, которое делает навигацию легкой и простой в использовании. В перечень базовых функций входит голосовое оповещение о предстоящем повороте, ДТП или ремонтных работах на дороге. Навигатор RS N501A Навлюкс станет отличным помощником автомобилиста на дорогах родного или незнакомого города и поможет быстро найти необходимый объект, а
Читать полностью
Технічні параметри:

RS N501A Навлюкс - навігатор

GPS навігатор від компанії RS - це абсолютно новий пристрій на ринку України, яке робить навігацію легкої і простий у використанні. До переліку базових функцій входить голосове сповіщення про майбутній повороті, ДТП або ремонтних роботах на дорозі. Навігатор RS N501A Навлюкс стане відмінним помічником автомобіліста на дорогах рідного або незнайомого міста і допоможе швидко знайти необхідний об'єкт, а також дістатися до нього по найбільш короткому і зручному шляху.
Обсягу оперативної і накопичувальної пам'яті досить, щоб швидко справлятися з навігацією, мультимедійними та інтернет функціями. Завдяки вбудованому WiFi-модуля водій завжди в курсі того, що відбувається і зможе вчасно об'їхати пробку. Оскільки навігатор базується на просунутій версії 4.4 ОС Google Android, то користувачеві крім навігації, поступ до широкого числа додатків з Android Market.

Диагональ дисплея
5
Разрешение дисплея
800x480px
Навигационное ПО
НавЛюкс
ОС
Android
Дополнительно
Wi-Fi, FM-трансмиттер

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Здравствуйте! Возможно ли подключить к данному навигатору камеру заднего вида?? СПАСИБО

    Игорь, 25.10.2017

    Нет, AV входа нет

    Ответ специалиста

Другие модели марки «RS» в категории «Навигатор»
Показать все модели