Заканчивается
5 грн.
Наличные:
5 грн
Безнал:
6 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ecoKraft SKY1 - Клей

Бывают случаи, когда во время отдыха или просто в быту случается поломка каких-то вещей и их нужно быстро и легко привести к нормальному виду. В этом поможет универсальный клей ecoKraft. Так как он подходит для многих материалов, нужно иметь такой клей всегда по рукой. Универсальный клей ecoKraft имеет хорошие способности склеивать самые различные элементы. Прозрачный клей имеет высокие клейкие способности и может
Читать полностью
Технічні параметри:

ecoKraft SKY1 - Клей

Бувають випадки, коли під час відпочинку або просто в побуті трапляється поломка якихось речей і їх потрібно швидко і легко привести до нормального вигляду. У цьому допоможе універсальний клей ecoKraft. Так як він підходить для багатьох матеріалів, потрібно мати такий клей завжди під рукою. Універсальний клей ecoKraft має хороші здібності склеювати найрізноманітніші елементи. Прозорий клей має високі клейкі здатності і може склеювати найрізноманітніші матеріали - це скло, фарфор, кераміка, багато пластмаси, дерев'яні елементи, алюміній. З даним видом універсального клею дуже просто працювати, а деталі, які піддалися ремонту, можна використовувати вже на наступний день, що є відмінною особливістю. Настільки швидкий ефект досягається за рахунок складу клею, в який входять компоненти, які мають відмінні і спеціальні властивості. Варто відзначити, що даний клей не підійде для того, щоб склеювати елементи, який мають контакт з харчовими продуктами. При використанні універсального клею обидві поверхні повинні бути очищені і знежирені для якісного результату.

Спосіб застосування:
- Необхідно очистити поверхні перед ремонтом.
- Поверхні повинні бути без частинок продуктів харчування і масла.
- Нанести рівномірно клей і притримувати елементи для склеювання протягом 15 хвилин. Важливо пам'ятати, що якість буде залежати від сили здавлювання, а не від часу.
- Повне висихання настане через 1 день.

Ціна вказана за 1 тюбик!

Особенности
санитарный
Основа
цианакрилатный
Вид упаковки
тюбик
Назначение
для дерева, для керамики, для металла, для пластика, для резины, для стекла
Объем
1
Бренд
EcoKraft

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Клей»
Показать все модели