Крышка для бензобака EcoKraft 7613


Есть в наличии
22 грн.
Наличные:
22 грн
Безнал:
26 грн
24 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ecoKraft 7613 - Крышка для бензобака

В любом автомобиле или транспорте, где есть двигатель имеется одна маленькая деталь - крышка для бензобака. Назначение и устройства данного инструмента самое разнообразное. Конструкция бака для топлива изготовлена таким образом, что важную роль для безопасности всей топливной системы играет пробка для бака. Пробка для бензобака выполняет ряд функций. Благодаря ей топливо из бака не вытекает во время
Читать полностью
Технічні параметри:

ecoKraft 7613 - Кришка для бензобака

У будь-якому автомобілі або транспорті, де є двигун є одна маленька деталь - кришка для бензобака. Призначення і устрій даного інструменту найрізноманітніший. Конструкція бака для палива виготовлена ​​таким чином, що важливу роль для безпеки всієї паливної системи грає пробка для бака. Пробка для бензобака виконує ряд функцій. Завдяки їй паливо з бака не випливає під час перевертанні тари. Також паливо в бензобаку захищено від розкрадання. Тиск в бензобаку буде стабілізовано. Кришка запобігає постійному підвищенню або зниженню тиску всередині бака. Пробка гарантує надійність і забезпечує повну герметичність бензобака. Тиск всередині тари буде стабільним при використанні пробки для бензобака. Завдяки своїй конструкції кришка виконує всі свої захисні функції. Так як паливо має властивість безперервно випаруються, то тиск усередині бака постійно змінюється. Ця проблема швидко, легко і надійно вирішується за допомогою пробки для бензобака. З цього випливає, що таким маленьким і непомітним елементом не варто нехтувати і його недооцінювати.
При використанні пробки для бензобака необхідно постійно стежити за її станом і в разі несправності або поломки терміново замінити. Адже даний факт поломки або пошкодження може стати причиною витоку палива з бака.
При виборі кришки необхідно дотримуватися деяких правил. Потрібно звертати увагу на тип кріплення, на діаметр і наявність клапанів. Правильний вибір пробки для бензобака і постійний контроль її стану гарантує безпеку автомобіля.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Крышка для бензобака»
Показать все модели