Есть в наличии
271 грн.
Наличные:
271 грн
Безнал:
325 грн
287 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft ASO12 - Сумка-органайзер

Для комфортного пребывания в салоне автомобиля существуют различные органайзеры, которые помогут в этом. Данные аксессуары помогут водителям и пассажирам сохранять чистоту в салоне автомобиля. Аксессуары и органайзеры могут быть самыми разнообразными. Все эти вещи помогают улучшить комфорт пребывания в автомобиля. Благодаря ним не нужно в нужный момент перебирать множество вещей, все будет под рукой.
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft ASO12 - Сумка-органайзер

Для комфортного перебування в салоні автомобіля існують різні органайзери, які допоможуть в цьому. Дані аксесуари допоможуть водіям і пасажирам зберігати чистоту в салоні автомобіля. Аксесуари та органайзери можуть бути найрізноманітнішими. Всі ці речі допомагають поліпшити комфорт перебування в автомобіля. Завдяки ним не потрібно в потрібний момент перебирати безліч речей, все буде під рукою.
Сумка-органайзер проста у використанні. Вона допоможе утримувати речі в порядку. Сумка дуже легка і містка. Матеріал сумки міцний і не пропускає воду, що є її перевагою. Тепер потрібні речі при використанні такого органайзера будуть завжди під рукою і в різних ситуаціях потрібна річ знайдеться дуже швидко. Застібається сумка на кліпси. Також додатковою перевагою даної сумки органайзера є міцні бічні стінки, що дозволяє в ній транспортувати і переносити важкі предмети. Органайзер складається дуже швидко і просто, що робить його ще більш зручним у використанні.
Розміри сумки становлять, см - 38х33х25. Матеріал з якого виготовлена ​​сумка - це поліестер.
Тепер з таким органайзером в салоні автомобіля буде порядок і на пошуки будь-якого предмета не потрібно витрачати час. Також дані аксесуари допоможуть автовласникам зробити їх транспорт унікальним та індивідуальним. Сумка-органайзер допоможе зберігати речі і предмети завжди в одному місці і збереже порядок і чистоту в салоні автомобіля. Різні органайзери можуть стати відмінним подарунком.

Тип
Сумка-органайзер
Колесики
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Сумки / Рюкзаки / Органайзеры»
Показать все модели