Есть в наличии
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
78 грн
70 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft APO13 - Пепельница

Безопасность пребывание в автомобиле имеет большое значение и зависит от многих факторов. Люди, которые курят в салоне автомобиле понижают свою безопасность. Потому производитель Ecokraft выпустил серию предметов, которые помогут курильщикам быть в полной безопасности в автомобиле. Это пепельницы. Пепельница для автомобиля может быть использована не только людьми, которые курят, но и для не курильщиков. В нее
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft APO13 - Попільничка

Безпека перебування в автомобілі має велике значення і залежить від багатьох факторів. Люди, які курять у салоні автомобіля знижують свою безпеку. Тому виробник Ecokraft випустив серію предметів, які допоможуть курцям бути в цілковитій безпеці в автомобілі. Це попільнички. Попільничка для автомобіля може бути використана не тільки людьми, які курять, але й для не курців. У неї можна складати різні дрібні речі в салоні авто. На перший погляд досить простий аксесуар в автомобілі, але він допоможе уникнути забруднення повітря і ситуацій загоряння елементів в салоні. Попільничка дуже проста в своєму застосуванні і легка. Має унікальний дизайн. Перевагою такої попільнички є матеріал, з якого вона виготовлена. Це пожежобезпечний матеріал, який має високу якість і гарантію захисту. Попільничка підходить для більшості автомобільних підстаканників.
У попільнички кілька варіантів використання. Для курців вона застосовується за призначенням - для збору попелу і недопалків. Якщо попільничку використовують люди, які не курять - вона може виконуватися функцію невеликої ємності для збирання сміття, або для зберігання дрібних деталей. Також попільничку можна використовувати як стаканчик для ручок і олівців. А її оригінальний дизайн буде відмінно вписуватися в салон автомобіля.
Призначення попільничок може бути різним. Але даний аксесуар буде корисним і практичним для використання кожним.
Країна виробник: Китай.

Тип
Пепельница

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Ионизатор воздуха»
Показать все модели