Салфетка бумажная Rexxon 2-1-2-0-0


Есть в наличии
68 грн.
Наличные:
68 грн
Безнал:
82 грн
72 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Rexxon 2-1-2-0-0 - Влажные салфетки

Чтобы автомобиль оставался всегда в отличном состоянии и его покрытие не подвергалось коррозии, за ним необходимо правильно и качественно ухаживать и смотреть. Вся грязь и пыль, которая наседает на покрытие автомобиля может содержать агрессивные вещества, которые могут повреждать поверхность кузова. Рекомендовано для мойки автомобиля использовать качественный автошампунь и губки для мытья.
Губка
Читать полностью
Технічні параметри:

Rexxon 2-1-2-0-0 - Вологі серветки

Щоб автомобіль залишався завжди у відмінному стані і його покриття не піддавалося корозії, за ним необхідно правильно і якісно доглядати і дивитися. Весь бруд і пил, який насідає на покриття автомобіля може містити агресивні речовини, які можуть пошкоджувати поверхню кузова. Рекомендовано для мийки автомобіля використовувати якісний шампунь і губки для миття.
Губка для миття автомобіля призначена для якісного догляду за покриттям автомобіля. Вона дбайливо видаляє будь-які забруднення. Перевагою таких губок є його структура - великопориста. Завдяки цьому мочалка відмінно вбирає в себе воду і дрібні частинки сміття затримуються в порах, що запобігає пошкодженню поверхні автомобіля. Мочалки для автомобіля використовують не тільки для миття поверхні кузова, але і для миття деталей авто. Мочалка зручно лежить в руці завдяки своїй формі.
Замша призначена для видалення пилу в салоні автомобіля. Її можна використовувати як самостійно, так і для професійного використання. Такий вид інструменту відмінно прибирає, миє, очищає поверхні. Серветки із замші стійкі до мийних засобів і легко пруться. Після застосування замшевих серветок на поверхні не залишаються сліди розводів.
Ще одним незамінним і корисним предметом для прибирання автомобіля є вологі серветки. Вони призначені для прибирання різних видів бруду. Серветки не містять спирт і є абсолютно безпечними для шкіри під час їх використання.

Тип
влажные
Применение
для торпедо, для обивки
Бренд
Rexxon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Rexxon» в категории «Салфетка бумажная»
Показать все модели