Буксировочные тросы EcoKraft ST3 205A ATR23


Есть в наличии
110 грн.
Наличные:
110 грн
Безнал:
132 грн
116 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft ST3 205A ATR23 - Трос

Лебедку многие чаще возят, чем используют. Но, поскольку вы в этом разделе сайта, то наверняка согласитесь, что это хороший помощник, готовый выручить в наибольших трудностях во время активного отдыха. Трос производителя EcoKraft поможет, когда будет необходимо вытянуть внедорожник. Данный трос имеет много отличных характеристик: стойкость к температурам ниже нуля градусов, стойкость к влаге не гниет и не
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft ST3 205A ATR23 - Трос

Лебідку багато частіше возять, ніж використовують. Але, оскільки ви в цьому розділі сайту, то, напевно, погодитеся, що це хороший помічник, готовий виручити в найбільших труднощі під час активного відпочинку. Трос виробника EcoKraft допоможе, коли буде необхідно витягнути позашляховик. Даний трос має багато відмінних характеристик: стійкість до температур нижче нуля градусів, стійкість до вологи не гниє і не вбирає в себе воду. З цього випливає, що дану стропу можна використовувати в будь-який час року, так як будь-яка погода їй не страшна. Через особливе переплетення стрічок трос не втрачає свою міцність з роками і прослужить довгий час, а також забезпечить амортизацію при ривках. З даними тросом безпека при роботі з ним забезпечена.
Ще важливими особливостями стропи є: під час ривків, при витягуванні позашляховика, буде відбувається плавне збільшення навантаження; навіть після зупинки буксира трос буде передавати зусилля автомобілю, який застряг, це відбувається за рахунок стиснення стропи. При експлуатації даного троса навантаження на конструкцію автомобіля буде меншим.
Довжина троса становить 3.3 метрів. Максимальне навантаження, яке витримує трос 3 тонни.
Такий важливий елемент повинен бути в багажнику кожного автомобіля, щоб в разі екстреної ситуації прийшов на допомогу. Великим плюсом троса є його висока еластичність, так як при великого навантаження стропа буде злегка пружинити. Матеріал з якого виготовлений трос не розтягується і по-цьому прослужить довгі роки, а його довжина залишиться незмінною з роками роботи з ним.

Материал
Синтетика
Максимальная нагрузка
3 (тонн)
Длина
3.3 (м)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Буксировочные тросы»
Показать все модели