Нет в наличии
519 грн.
Наличные:
519 грн
Безнал:
623 грн
Приватбанк:
558 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft PSN13 - набор шампуров с подставкой

В весенне-летний период большинство стараются проводить свой отдых на природе. Для того, чтобы вылазка была вкусной необходим некоторый инвентарь, в таком случае на помощь придет набор EcoKraft PSN13. В комплектацию входит: подставка для шампуров, шампура (6 штук), удобный чехол для хранения и транспортировки.

Стойка для шампуров EcoKraft представляет собой металлическую планку,
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft PSN13 - набір шампурів з підставкою

У весняно-літній період більшість намагаються проводити свій відпочинок на природі. Для того, щоб вилазка була смачною необхідний деякий інвентар, в такому випадку на допомогу прийде набір EcoKraft PSN13. У комплектацію входить: підставка для шампурів, шампура (6 штук), зручний чохол для зберігання і транспортування.

Стійка для шампурів EcoKraft являє собою металеву планку, оснащену двома загостреними ніжками, які необхідно загнати в грунт. У комплектацію входить 2 планки. Довжина ніжок становить 33 см. Довжина кожної підставки - 52 см. Планки можливо розміщувати один від одного регулюючи на зручній відстані в залежності від довжини використовуваних шампурів. Конструкція планок передбачає 6 виїмок для розташування шампурів. Відстань між ними становить 6 см. Матеріалом виготовлення підставки послужила високоякісна міцна нержавіюча сталь. Підставка для шампурів в складеному вигляді досить компактна, займає не багато місця, ніж досить зручна в транспортуванні. У похідних умовах дана стійка здатна функціонально замінити мангал. Збірна конструкція підійде для будь-якого пікніка незалежно від місця його проведення. Глибокі пази здатні надійно зафіксувати шампура, завдяки чому Ваші продукти ніколи не пригорять.

Шампур вдає із себе металевий прут у вигляді довгого ножа із загостреним кінцем з одного боку і кручений з заокругленим кінцем з іншого боку. Шампур має прямокутний перетин, завдяки чому запобігає провертання продукту на шампурі. У пікніків шампур - необхідний атрибут для приємного і смачного відпочинку. Матеріалом виготовлення послужила високоякісна нержавіюча сталь. Вона володіє жаростійкими характеристиками і стійка до впливів кислот, які входять до складу маринадів і соку овочів. Довжина шампура становить 55 см, ширина - 10 мм. Завдяки тому, що шампур має плоску форму при перевертанні м'ясо не буде зісковзувати, чим гарантується рівномірна прожарка.

Весь набір укомплектований в міцний тканинний чохол чорного кольору. Завдяки йому гарантується комфортне зберігання і транспортування набору.

Тип
Шампуры

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Мангалы Барбекю Гриль»
Показать все модели