Нет в наличии
298 грн.
Наличные:
298 грн
Безнал:
358 грн
321 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft PSN12 - набор шампуров

В весенне-летний период большинство стараются проводить свой отдых на природе. Для того, чтобы вылазка была вкусной необходим некоторый инвентарь, в таком случае на помощь придет набор шампуров EcoKraft PSN12. Шампур представляет из себя металлический прут в виде длинного ножа с заостренным концом с одной стороны и витой с закругленным концом с другой стороны. Шампур имеет прямоугольное сечение, благодаря
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft PSN12 - набір шампурів

У весняно-літній період більшість намагаються проводити свій відпочинок на природі. Для того, щоб вилазка була смачною необхідний деякий інвентар, в такому випадку на допомогу прийде набір шампурів EcoKraft PSN12. Шампур вдає із себе металевий прут у вигляді довгого ножа із загостреним кінцем з одного боку і кручений з заокругленим кінцем з іншого боку. Шампур має прямокутний перетин, завдяки чому запобігає провертання продукту на шампурі. У пікніків шампур - необхідний атрибут для приємного і смачного відпочинку. При виборі шампурів варто звертати увагу на його розмір, так як довжина повинна бути на 15-20 см більше ніж ширина Вашого мангала.

Набір EcoKraft PSN12 включає в себе шість плоских шампурів. Матеріалом їх виготовлення послужила високоякісна нержавіюча сталь. Вона володіє жаростійкими характеристиками і стійка до впливів кислот, які входять до складу маринадів і соку овочів. Довжина шампура становить 45 см, ширина - 10 мм. Завдяки тому, що шампур має плоску форму при перевертанні м'ясо не буде зісковзувати, чим гарантується рівномірна прожарка.

Дані шампури зручні в експлуатації, легко миються і мають компактні розміри. Завдяки високоякісному виконанню шампури здатні витримати навіть великі шматки м'яса. Міцний і якісний матеріал гарантує тривалий термін служби. Набір стане відмінною покупкою як для себе, так і в якості подарунка для любителів шашлику. Поставляється щільному чохлі з тканини чорного кольору. Завдяки йому забезпечується чистота і безпека шампурів, а також комфортне зберігання і транспортування.

Тип
Шампуры

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Мангалы Барбекю Гриль»
Показать все модели