Электрическая лебедка DRAGON WINCH DWH 3500 HD S 12V


Нет в наличии
7356 грн.
Наличные:
7356 грн
Безнал:
8828 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DragonWinch DWH 3500 HD S 12V - Лебедка для квадроцикла электрическая

Лебедку многие чаще возят, чем используют. Но, поскольку вы в этом разделе сайта, то наверняка согласитесь, что это хороший помощник, готовый выручить в наибольших трудностях во время активного отдыха.
Предназначение электрических лебедок заключается в том, что они используются для монтажных работ, для подъемно-транспортных действий при строительстве. Также они
Читать полностью
Технічні параметри:

DragonWinch DWH 3500 HD S 12V - Лебідка для квадроцикла електрична

Лебідку багато частіше возять, ніж використовують. Але, оскільки ви в цьому розділі сайту, то, напевно, погодитеся, що це хороший помічник, готовий виручити в найбільших труднощах під час активного відпочинку.
Призначення електричних лебідок полягає в тому, що вони використовуються для монтажних робіт, для підйомно-транспортних дій при будівництві. Також вони застосовуються для переміщення великих і важких елементів.
Електрична лебідка виробника DragonWinch DWH 3500 HD S має тягове зусилля, яке становить 3500 Ib - що дорівнює 1 588 кг. Застосовується для легких квадроциклів. Разом з лебідкою є синтетичний трос довгою 15 м. Лебідка має компактні розміри, мм - 347х114х120. Вага лебідки становить 11 кг. У комплекті також є динамічне гальмо. Гальмівний пристрій призначений для того, щоб зупиняти і затримувати положення троса. Напруга для електричної лебідки дорівнює 12V. Двигуни з напругою 12 Вольт в основному використовуються для легкових автомобілів. Типова потужність для такого двигуна лежить в межах від 4.5 до 5 к.с. Відстань між кріпильними гвинтами становить, мм - 124х76. А двигуни з напругою 24V використовують в індустрії, для евакуаторів і спец-транспорту, а також для позашляховиків. Електричні лебідки з живленням від мережі 12V або 24V можуть бути змінного і постійного струму.
Перевагою електричних лебідок є невеликі фізичні зусилля при використанні. Вони прості в управлінні, мають просту конструкцію. Електричні лебідки надійні при використанні. Даний інструмент дозволяє зробити легше роботи, які пов'язані з переміщенням або з підйомом важких предметів. Завдяки цьому час буде значно економиться.

Тип
Электрическая лебедка
Тяговое усилие
1588 (кг)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DRAGON WINCH» в категории «Лебедка»
Показать все модели