Боковые молдинги King JK-115F / KS-081270


Нет в наличии
31 грн.
Наличные:
31 грн
Безнал:
37 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING JK-115F / KS-081270 - Лента декоративная

Настоящие автолюбители считают своим долгом осуществить тюнинг транспорта. На сегодняшний день существует множество способов сделать авто оригинальным. Одним из них являются молдинги. Они помимо декоративных функций также выполняют защиту поверхности от пыли и влаги. Молдинги включены в базовую комплектацию большинства автомобилей, но не редко владельцы авто принимают решение заменить их на
Читать полностью
Технічні параметри:

KING JK-115F / KS-081270 - Стрічка декоративна

Справжні автолюбителі вважають своїм обов'язком здійснити тюнінг транспорту. На сьогоднішній день існує безліч способів зробити авто оригінальним. Одним з них є молдинги. Вони крім декоративних функцій також виконують захист поверхні від пилу і вологи. Молдинги включені в базову комплектацію більшості автомобілів, але не рідко власники авто приймають рішення замінити їх на інші. І це обумовлено наступними факторами: дані елементи мають спочатку погану заводську якість; в процесі експлуатації молдинги постраждали від подряпин і відколів, в результаті чого виникла необхідність замінити їх; власник авто вирішив провести тюнінг, в ході якого довелося міняти молдинги.

В силу своєї конструкції і високої якості молдинги на автомобілі не потрібно часто міняти, але в разі якщо така необхідність все ж виникає потрібно знати кілька тонкощів. В першу чергу варто визначитися з призначенням: декоративна або захисно-косметична. Також варто з'ясувати необхідне місце розташування. Стрічки KING KING SB-008 несуть в собі декоративний характер. Вони допомагають поліпшити і прикрасити автомобіль. Монтаж здійснюється на двосторонній скотч безпосередньо на елемент декору.

Молдинг KING JK-115F / KS-081270 є декоративним і має червоний колір. Він є універсальним і підійде для будь-якої марки автомобіля. Відрізняється високою якістю, практичністю і довговічністю використання.

Тип
Боковые молдинги

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Декоративная накладка»
Показать все модели