Блок соленоидов DRAGON WINCH 450/500А


Нет в наличии
1408 грн.
Наличные:
1408 грн
Безнал:
1760 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DragonWinch 450/500А - Соленоид для Highlander

Лебедку многие чаще возят, чем используют. Но, поскольку вы в этом разделе сайта, то наверняка согласитесь, что это хороший помощник, готовый выручить в наибольших трудностях во время активного отдыха.
Предназначение электрических лебедок заключается в том, что они используются для монтажных работ, для подъемно-транспортных действий при строительстве. Также они применяются для
Читать полностью
Технічні параметри:

DragonWinch 450/500А - Соленоїд для Highlander

Лебідку більшість частіше возять, ніж використовують. Але, оскільки ви в цьому розділі сайту, то, напевно, погодитеся, що це хороший помічник, готовий виручити в найбільших труднощах під час активного відпочинку.
Призначення електричних лебідок полягає в тому, що вони використовуються для монтажних робіт, для підйомно-транспортних дій при будівництві. Також вони застосовуються для переміщення великих і важких елементів.
Коли розмикається плюсовий ланцюг живлення електричної лебідки або живлення всього автомобіля, то цю проблему можна вирішити за допомогою соленоїда (перемикача). Такий пристрій ще називають "розмикачі плюса". Блоки таких перемикачів замінюють великий блок керування лебідкою, що спрощує її використання. Соленоїди призначені для управління електричною лебідкою вперед і назад. Соленоїд виробника DragonWinch має струм 450-500 А.
Рекомендації до установки соленоїдів: перемикач відповідає за живлення лебідки; встановлювати його необхідно на майданчик. Провід від акумулятора необхідно прокладати і підключати безпосередньо до перемикача. Потрібно якісно оглянути всі дроти, щоб вони не перетирались. Важливим моментом при установці є якість укладання проводки - вона повинна бути впритул присунена до рами. На проводи необхідно поставити гумові ковпачки. Це допоможе застерегтись від короткого замикання при потраплянні води.

Тип
Блок соленоидов

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DRAGON WINCH» в категории «Комплектующие к лебедкам»
Показать все модели