Утконосы прямые EXPERT E050403


Есть в наличии (1-2 дня)
557 грн.
Наличные:
557 грн
Безнал:
668 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E050403 - Пассатижи удлиненные изолированные

Изолированные удлиненные пассатижи EXPERT E050403 предназначены для точного и прочного захвата, изгибания и удерживания мелких металлических деталей, а также для скручивания и резки проволоки, проводов и других материалов, которые находятся под напряжением до 1000В. Длина пассатижей составляет 200 мм, а вес 230 г. Удлиненная форма рабочей части позволяет работать в труднодоступных
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E050403 - Пасатижі подовжені ізольовані

Ізольовані подовжені пасатижі EXPERT E050403 призначені для точного і міцного захоплення, згинання та утримування дрібних металевих деталей, а також для скручування і різання дроту, проводів та інших матеріалів, які знаходяться під напругою до 1000В. Довжина щипців становить 200 мм, а вага 230 г. Подовжена форма робочої частини дозволяє працювати у важкодоступних місцях і з особливо дрібними предметами.
Пасатижі виготовлені за міжнародним стандартом для даного типу інструменту ISO 5745, а також сертифіковані і тестовані за міжнародною системою VDE інститутом випробувань і сертифікації, який розташований в Німеччині. Крім того, інструмент пройшов випробування для діелектричного інструменту за стандартом CEI 60900.
Конструкція пассатижей складається з трьох основних складових: губки, ізольовані рукоятки і шарнірний механізм. Губки щипців подовжені, виготовлені з міцної сталі з хромованим покриттям, завдяки чому є міцними, стійкими до зносу, корозії і механічних пошкоджень. Робоча частина щипців має обжимную і ріжучу поверхні. Обтискна поверхня має насічку, яка дозволяє захоплювати, утримувати, загинати і скручувати проводку, а також деталі з дроту і м'якого металу. Різальні інструменти добре заточені і підходять для різання жорсткого і м'якого дроту. Рукоятки інструменту покриті спеціальним ізолюючим матеріалом і мають круглі згладжені кути. Точно продумана форма рукояток забезпечує ефективну і комфортну роботу. Спеціальні потовщені виступи біля основи рукояток захищають руку від контакту з металевою поверхнею.

Тип
Утконосы прямые
Длина (копия)
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Утконос»
Показать все модели