Нет в наличии
275 грн.
Наличные:
275 грн
Безнал:
330 грн
297 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Фонарь EcoKraft OLT11
Фонарь EcoKraft ALT11 - это ручной универсальный телескопический фонарик, носильный источник света для индивидуального использования, который послужит Вам в дороге, во время кемпинга, в походах и при ремонте автомобиля в темное время суток или подсветить мотор в трудно доступных местах. При его компактном размере, не занимает много места в машине. Его выдвижная гибка телескопическая система, позволит Вам направить луч
Читать полностью
Технічні параметри:

Ліхтар EcoKraft ALT11
Ліхтар EcoKraft ALT11 - це ручний універсальний телескопічний ліхтарик, переносне джерело світла для індивідуального використання, який послужить Вам в дорозі, під час кемпінгу, в походах і при ремонті автомобіля в темний час доби або підсвітити мотор в важко доступних місцях. Має компактний розмір і не займає багато місця в машині. Його висувна гнучка телескопічна система, дозволить Вам направити промінь світла в необхідному напрямку, що дасть можливість підсвітити важкодоступні місця під капотом. А також великою перевагою даної моделі ліхтаря є магніт, який знаходиться в нижній частині рукоятки, він дозволить зафіксувати ліхтар на металевій поверхні в будь-якому місці і тим самим звільнить руки при ремонті автомобіля, а ще з його допомогою можна діставати впали предмети (гайки, болти і т.п.) в недоступних місцях.
Корпус виготовлений з анодованого алюмінію, головні переваги якого це захист від корозії і вологостійкість, що дозволить використовувати ліхтарик в дощ, сніг і при підвищеній вологості повітря. Джерело світла діоди і LED технологія, які дають біле яскраве світло.

Тип
Ручной фонарь
Количество режимов яркости
1
Количество светодиодов
1
Влагоустойчивость
да
Бренд
EcoKraft

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Фонарь»
Показать все модели