Инструмент для снятия изоляции EXPERT E084010


Нет в наличии
547 грн.
Наличные:
547 грн
Безнал:
656 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E084010 - Пассатижи для снятия изоляции

Диэлектрические клещи для снятия изоляции EXPERT E084010 являются незаменимым инструментом в работе любого электрика. Данные клещи используются при различных работах с электрикой, где необходимо правильно и точно снимать изоляцию с проводов. Такой тип инструмента для снятия изоляции является наиболее давним и хорошо зарекомендовавшим себя. Эти клещи подходят для работы с проводами диаметром
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E084010 - Пассатижі для зняття ізоляції

Діелектричні кліщі для зняття ізоляції EXPERT E084010 є незамінним інструментом в роботі будь-якого електрика. Дані кліщі використовуються при різних роботах з електрикою, де необхідно правильно і точно знімати ізоляцію з проводів. Такий тип інструменту для зняття ізоляції є найбільш давнім і добре зарекомендували себе. Ці кліщі підходять для роботи з проводами діаметром від 0,75 до 6 мм2 і можуть експлуатуватися під напругою до 1000В.
Конструкція кліщів для зняття ізоляції проста і складається з робочої частини з регулювальним гвинтом, шарнірного механізму і ергономічних ізольованих рукояток. Принцип роботи даного інструменту досить простий, досить за допомогою регулювального гвинта виставити необхідний діаметр, потім обхопити провід і потягнути на себе, якщо все було зроблено правильно, ізоляція легко знімається. Для того, щоб не пошкодити провідник, необхідно робити невеликий запас при виборі діаметра дроту, а також для точного розрізання ізоляції можна один раз провернути кліщі по колу.
Кліщі виготовлені за міжнародним стандартом для даного типу інструменту ISO 5745, а також сертифіковані і тестовані за міжнародною системою VDE інститутом випробувань і сертифікації, який розташований в Німеччині. Крім того, інструмент пройшов випробування для діелектричного інструменту за стандартом CEI 60900.
Ріжучі частини кліщів добре заточені і тривалий час будуть радувати точної і легкої різкою. Рукоятки інструменту покриті спеціальним ізолюючим матеріалом і мають круглі згладжені кути. Точно продумана форма рукояток забезпечує ефективну і комфортну роботу. Спеціальні потовщені виступи біля основи захищають руку від контакту з металевою поверхнею.

Тип
Пасатижи для снятия изоляции
Длина
160 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Инструмент для снятия изоляции»
Показать все модели