Трубный ключ EXPERT E090101


Есть в наличии (1-2 дня)
173 грн.
Наличные:
173 грн
Безнал:
208 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E090101 - Сменный ремень для трубного ключа

EXPERT E090101 - это ремень для трубного ключа, который применяется для замены износившегося. Данный ремень предназначен для ключа EXPERT E117827 с максимальным диаметром охвата 125 мм (4").

Ременной трубный ключ применяется для работы с трубами, гайками, сантехническим, строительным оборудованием и другими элементами, где необходим прочный охват детали и бережный
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E090101 - Змінний пасок для трубного ключа

EXPERT E090101 - це ремінь для трубного ключа, який застосовується для заміни зношеного. Даний ремінь призначений для ключа EXPERT E117827 з максимальним діаметром охоплення 125 мм (4 ").

Ремінний трубний ключ застосовується для роботи з трубами, гайками, сантехнічним, будівельним обладнанням та іншими елементами, де необхідне міцне охоплення деталі і дбайливий монтаж / демонтаж без подряпин і пошкодження поверхонь.
Трубні ключі найбільш широко використовують при роботі з сантехнікою, водопроводом, а також трубами, які скріплені між собою різьбовими з'єднаннями. Зручність конструкції даного інструменту полягає в тому, що його робоча частина має можливість щільно фіксуватися на деталі.
Ремінний або ж стрічковий тип трубного ключа застосовується у випадках, коли необхідно максимально акуратно провести монтаж / демонтаж труб без пошкодження і дряпання поверхонь. Стрічковий ключ незамінний при установці хромованою сантехніки. Також з його допомогою виконується установка пластикових труб і затягування комбінованих різьбових з'єднань. Даний ключ може замінювати знімач масляного фільтра, так як має подібну конструкцію і функціональність. Перевагою такого інструменту є можливість провертати деталі без спеціальних фасок під ключ, а також рівномірний розподіл зусилля на циліндричні деталі, що дозволяє уникнути їх пошкодження і зминання. Дуже зручно використовувати пасової трубний ключ в місцях з обмеженим простором.

Тип
Ленточный
Максимальная ширина захвата, мм
125
Длина, мм
410

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели