Холодная сварка Versachem MAGNUM PLASTIC/MARINE EPOXY, 56g 44229


Есть в наличии (1-2 дня)
38 грн.
Наличные:
38 грн
Безнал:
47 грн
47 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Versachem MAGNUM PLASTIC/MARINE EPOXY, 56g 44229 - холодная сварка

Холодная сварка Versachem MAGNUM PLASTIC/MARINE EPOXY, 56g 44229 отличается максимальной эффективностью и простотой использования. Продукт представляет собой карандаш, состоящий из эпоксидной смолы. С его помощью можно справиться с ремонтом утечек, отверстий и трещин в металле, стекловолокне, бетоне, дереве и других материалах. Он способен восстановить сломанные детали и
Читать полностью
Технічні параметри:

Versachem MAGNUM PLASTIC / MARINE EPOXY, 56g 44229 - холодне зварювання

Холодне зварювання Versachem MAGNUM PLASTIC / MARINE EPOXY, 56g 44229 відрізняється максимальною ефективністю і простотою використання. Продукт являє собою олівець, що складається з епоксидної смоли. З його допомогою можна впоратися з ремонтом витоків, отворів і тріщин в металі, скловолокна, бетоні, дереві та інших матеріалах. Він здатний відновити зламані деталі і усунути поломки. Володіє антикорозійними і водовідштовхувальними властивостями. Склад застигає через 3-4 хвилини, а повної міцності досягає приблизно через 24 години. Продукт стійкий до високих температур і зберігає свої властивості при температурі до 200 ° F.

Виробник VersaChem® протягом більше 35 років надає передові клею, герметики і рішення для ремонту автомобіля. Він займає лідируючі позиції в своїй категорії, завдяки високій якості продуктів, що випускаються. VersaChem® виробляє засоби професійного рівня в доступних формах випуску.

До основних переваг холодної зварювання Versachem MAGNUM PLASTIC / MARINE EPOXY варто віднести економічність, високу якість, тривалий термін служби і підвищену міцність.

Вес
56 (г)
Основа
эпоксидный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Versachem» в категории «Холодная сварка»
Показать все модели