Толщиномер TG 8828+


Нет в наличии
6995 грн.
Наличные:
6995 грн
Безнал:
8394 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TG 8828+ - Толщиномер

Толщиномер TG-8828+ предназначен для проверки автотранспорта на предмет толщины окраски элементов кузова. Данная модель толкщиномера является усовершенствованным вариантом модели TG-8828FN, завоевавшей высокое доверие. Прибор подходит как для самостоятельного измерения толщины краски, так и для использования в лабораторных условиях.
В силу своей универсальности и простоты эксплуатации, устройство широко
Читать полностью
Технічні параметри:

TG 8828+ - Товщиномір

Товщиномір TG-8828 + призначений для перевірки автотранспорту на предмет товщини забарвлення елементів кузова. Дана модель толкщіномера є вдосконаленим варіантом моделі TG-8828FN, яка завоювала високу довіру. Прилад підходить як для самостійного вимірювання товщини фарби, так і для використання в лабораторних умовах.
В силу своєї універсальності і простоти експлуатації, пристрій широко поширене серед автомобілістів. Особливо часто його використовують під час покупки автомобіля, так як з його допомогою можна швидко і безпомилково визначити чи брав участь автомобіль в ДТП, які частини кузова були пошкоджені, а після шпаклювати і фарбувалися.
Конструкцією толщиномера передбачений великий інформативний цифровий дисплей, на якому відображається інформація про товщину фарби. Для максимальної зручності в роботі передбачено дві шкали вимірювань, в яких можуть відображатися дані: um (мікрометр) і mils. Одиниця um дорівнює мільйонної частини метра або ж 0,001 мм, така шкала буде зручна для прихильників метричної системи, одиниця виміру mils буде зручна для тих, хто звик працювати з дюймової системою вимірювання, так як 1 мил дорівнює 1/1000 дюйма (0,0254 мм ).
Товщиномір призначений для проведення вимірювань на металевих і алюмінієвих поверхнях. Він оснащений індикатором індикатором вимірювання, завдяки якому забезпечує максимально точні показники. Живлення приладу здійснюється від двох пальчикових батарей типу ААА, це зручно, так як не доведеться часто заряджати прилад, маючи дві запасні батарейки, інструмент завжди буде готовий до роботи. Працює толщиномер в двох режимах: постійний і одиночний.

Дисплей
ЖК
Питание дисплея
Батарейки

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TG» в категории «Толщиномер»
Показать все модели