Липкий коврик EcoKraft 13006 AKU12


Нет в наличии
37 грн.
Наличные:
37 грн
Безнал:
44 грн
38 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft 13006 AKU12 - Коврик для мобильного телефона

Необходимым и полезным предметом в автомобиле является коврик для мобильного телефона. Преимуществом его является его поверхность. Материал изготовления коврика сделан таким образом, что он способный удержать телефон на любых плоскостях. Материал поверхности телефона не имеет значения, так как коврик сможет удерживать любые материалы. Благодаря данному инструменту от производителя
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft 13006 AKU12 - Килимок для мобільного телефону

Необхідним і корисним предметом в автомобілі є килимок для мобільного телефону. Перевагою його є його поверхню. Матеріал виготовлення килимка зроблений таким чином, що він здатний утримати телефон на будь-яких площинах. Матеріал поверхні телефону не має значення, так як килимок зможе утримувати будь-які матеріали. Завдяки даному інструменту від виробника EcoKraft Ваш телефон буде завжди на видному місці і в безпеці. Адже він не зісковзне, а його поверхня не буде пошкоджуватися об торпеду автомобіля, тим самим не буде залишати подряпини на поверхні пластика. Килимок гарантує повний захист мобільного телефону від падінь і пошкоджень.
Килимок дозволяє постійно тримати мобільний телефон на видному місці. При цьому не варто турбуватися про те, що він може впасти або пошкодиться. Це дуже зручний інструмент в салон автомобіля, який дає можливість сучасній людині вирішити таку невелику проблему, як місце для телефону. При цьому зберігаючи його цілісність і запобігаючи втрату.
Перевага даного килимка для мобільного телефону полягає також в тому, що перебуваючи на поверхні під кутом в 80 градусів предмети не зісковзнуть і не впадуть з нього.
Рекомендовано перед застосуванням килимка очистити поверхню і знежирити її. Поверхня, на якій буде лежати килимок повинна бути без пилу, бруду і жирних плям.

Цвет
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Липкий коврик»
Показать все модели