Липкий коврик EcoKraft AKU12


Есть в наличии (1-2 дня)
22 грн.
Наличные:
22 грн
Безнал:
26 грн
24 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft AKU12 - Коврик на панель приборов

Необходимым и полезным предметом в автомобиле является коврик на панель приборов. Преимуществом его является его поверхность. Материал изготовления коврика сделан таким образом, что он способный удержать предметы на любых плоскостях. Материал поверхности вещей не имеет значения, так как коврик сможет удерживать любые материалы. Благодаря данному инструменту от производителя EcoKraft Ваши вещи
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft AKU12 - Килимок на панель приладів

Необхідним і корисним предметом в автомобілі є килимок на панель приладів. Перевагою є його поверхню. Матеріал виготовлення килимка зроблений таким чином, що він здатний утримати предмети на будь-яких площинах. Матеріал поверхні речей не має значення, так як килимок зможе утримувати будь-які матеріали. Завдяки даному інструменту від виробника EcoKraft Ваші речі будуть завжди на видному місці і в безпеці. Адже вони не зісковзнуть, а їх поверхня не буде пошкоджуватися об торпеду автомобіля, тим самим не буде залишати подряпини на поверхні пластика. Килимок гарантує повний захист предметів від падінь і пошкоджень.
Килимок дозволяє постійно тримати важливі речі на видному місці. При цьому не варто турбуватися про те, що вони можуть впасти або пошкодиться. Це дуже зручний інструмент в салон автомобіля, яке дає можливість сучасній людині вирішити таку невелику проблему, як місце для важливих предметів.
Перевага даного килимка на панель приладів полягає також в тому, що перебуваючи на поверхні під кутом в 80 градусів предмети не зісковзнуть і не впадуть з нього.
Рекомендовано перед застосуванням килимка очистити поверхню і знежирити її. Поверхня, на якій буде лежати килимок повинна бути без пилу, бруду і жирних плям. Після використання він не залишає липких слідів, а його установка вимагає лише легкого натискання.

Цвет
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Липкий коврик»
Показать все модели