Резиновые коврики в салон Rexxon 2-11-2-1-1


Есть в наличии
97 грн.
Наличные:
97 грн
Безнал:
121 грн
103 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Rexxon 2-11-2-1-1 - Влаговпитывающий автомобильный коврик

Необходимым и полезным предметом в автомобиле является коврик. Преимуществом данного автомобильного коврика есть его главное и основное свойство - он впитывает влагу. В зимний период, когда много снега и воды данный продукт соберет на себе всю воду, а также грязь, песок и пыль. Влаговпитывающий автомобильный коврик производителя Rexxon может впитывать в себя до двух литров воды.
Читать полностью
Технічні параметри:

Rexxon 2-11-2-1-1 - Вологопоглинаючий автомобільний килимок

Необхідним і корисним предметом в автомобілі є килимок. Перевагою даного автомобільного килимка є його головна і основна властивість - він вбирає вологу. У зимовий період, коли багато снігу і води даний продукт збере на себе всю воду, а також бруд, пісок і пил. Вологопоглинаючий автомобільний килимок виробника Rexxon може вбирати в себе до двох літрів води. Також перевагою використання даного килимка є його не одноразове використання. Він багаторазовий.
Завдяки тому, що вся волога вбирається, він захищає дно автомобіля від корозійних процесів, що в результаті заощаджує кошти на ремонт і відновлення колишнього стану. Автомобільний коврик збирає на себе абсолютно все, що залишається на підошві взуття після вулиці. У дощовий день під педалями не будуть збиратися калюжі води завдяки даному автомобільному вологопоглинаючому килимку. Покриття всередині салону не буде пошкоджуватися від води і іржавіти, адже волога в автомобілі не буде затримуватися. Лакофарбові поверхні будуть в безпеці. Також під килимок не буде затікати вода.
Даний автомобільний килимок виробника Rexxon дозволить забути про калюжі під педалями і воду, яка збирається під килимками. Розмір килимка універсальний - становить 40х60 см, і підійде для більшості автомобілів. У комплекті йде 2 килимка чорного кольору.

Тип
универсальные
Применимость
Резиновые коврики в салон
Цвет
черный
В комплекте
2 (шт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Rexxon» в категории «Резиновые коврики»
Показать все модели