Трубный ключ EXPERT E090113


Нет в наличии
2231 грн.
Наличные:
2231 грн
Безнал:
2677 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E090113 - газовый ключ

Газовый ключ EXPERT E090113 применяется для работы с трубами, гайками, сантехническим, строительным оборудованием и другими элементами, где необходим прочный охват детали. Корпус данного ключа изготовлен из хром-ванадиевой стали, а губки из закаленной стали. Хром-ванадиевая сталь является прочной, износостойкой и способна выдерживать большие нагрузки Длина инструмента составляет 630 мм, ширина открытия зева
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E090113 - газовий ключ

Газовий ключ EXPERT E090113 застосовується для роботи з трубами, гайками, сантехнічним, будівельним обладнанням та іншими елементами, де необхідне міцне охоплення деталі. Корпус даного ключа виготовлений з хром-ванадієвої сталі, а губки із загартованої сталі. Хром-ванадієва сталь є міцною, зносостійкою і здатна витримувати великі навантаження Довжина інструмента становить 630 мм, ширина відкриття зіву 150 мм, застосовується для труб 3". Вага інструменту 4200 грам.
Даний ключ відноситься до типу «шведський тип» і має губки, розташовані під кутом 90 градусів до рукояток. Газові ключі шведського типу найбільш широко використовують при роботі з сантехнікою і водопроводом, а також трубами, які скріплені між собою різьбовими з'єднаннями. Зручність конструкції даного інструменту полягає в тому, що його робоча частина має можливість фіксуватися на деталі. Прямий ключ найбільш зручний для роботи в побутових умовах, так як його конструкція дозволяє працювати з трубами і кріпленнями, які знаходяться близько до стіни. Робоча поверхня оснащена зубцями, які гарантують міцний захоплення труби або кріплення. Ролик на рукоятці дає можливість відрегулювати розкриття губок максимально зручно під розмір вмісту предмета. Ключ має міцне лакувального покриття, яке не відколюється і захищає інструмент від корозії.
Щоб ключ послужив довше необхідно використовувати його тільки за призначенням. При захопленні труби, зів повинен охоплювати більшу її половину, якщо охоплює менше, варто взяти ключ більшого розміру, щоб робота велася ефективно. При роботі з сильно затиснутими кріпильними елементами не рекомендується застосовувати грубу силу або додавати важіль, щоб не пошкодити кріплення.

Тип
Рычажный
Максимальная ширина захвата, мм
75
Длина, мм
630
Форма губок
L-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
90

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели