Дворник бескаркасный EcoKraft ENERGY ASE22


Нет в наличии
187 грн.
Наличные:
187 грн
Безнал:
224 грн
201 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft ENERGY ASE22 - Дворники бескаркасные

Щетки для очистки стекол (дворники) важный элемент автомобиля. Безопасность водителя и пассажиров будет зависеть от чистоты лобового стекла, ведь оно должно гарантировать полную видимость происходящего на дороге.
Дворники очень быстро теряют свой функционал, так как часто изнашиваются и происходит это чаще других элементов автомобиля. Происходит это из-за постоянного трения об стекло.
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft ENERGY ASE22 - Двірники бескаркасні

Щітки для очищення стекол (двірники) важливий елемент автомобіля. Безпека водія та пасажирів буде залежати від чистоти лобового скла, адже вона повинна гарантувати повну видимість того, що відбувається на дорозі.
Двірники дуже швидко втрачають свій функціонал, так як часто зношуються і відбувається це частіше за інші елементи автомобіля. Відбувається це через постійне тертя об скло. Рекомендовано змінювати щітки склоочисника раз на 6 місяців. Якщо під час очищення стекол якість прибирання стало гірше, з'явилися розводи після миття або з'явився скрип - це перші сигнали для заміни двірників.
Конструкція двірників являє собою предмет прямокутної довгастої форми. Гума має високу якість і відмінне співвідношення жорсткості і м'якості. Завдяки цьому вони якісно очищають скло не пошкоджуючи поверхню. Встановлюються щітки для очищення стекол зовні під лобовим склом. При цьому очищення скла буде відбуватися на рівні очей водія. Працюють щітки від генератора, коли він працює або від акумулятора, коли автомобіль знаходиться не в русі.
Перевагою даних щіток є можливість заміни гуми, а кількість циклів прибирання дорівнює 20 000. Використовувати їх можна як в літній період, так і зимовий. Розміщувати двірники можна на лобове і заднє скло. Розмір щітки для очищення скла (двірника) становить 55см (22"). Даний двірник можна використовувати для моделей автомобілів: BMW, MERCEDES, BENZ, AUDI, CITROEN, MAZDA, RENAULT, LADA, SEAT, TOYOTA, SUZUKI, MINI NISSAN, MITSUBISHI, SAAB, VOLKSWAGEN, VOLVO, SUBARU, OPEL, FIAT, DAEWOO, FORD, HONDA, KIA, PEUGEOT, HYUNDAI, ISUZU.
Країна виробник: Китай.

Длина
550 (мм)
Тип
Дворник бескаркасный
Расположение
передние
В упаковке
1 (шт)
Крепление
Hook
Сезонность
лето+зима
Особенности
замена резинки
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Дворники»
Показать все модели