Нет в наличии
69 грн.
Наличные:
69 грн
Безнал:
83 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E112827 - Торцевой ключ

Торцевой ключ EXPERT E112827 является инструментом, который применяется для работы с крепежными элементами, гайками, болтами с внешним профилем.
Ключ изготовлен качественно, в соответствии с международными стандартами. Материалом для изготовления ключей послужила прочная кованная хром-ванадиевая сталь, которая обладает высокой стойкостью к износу и деформации, за счет этого инструмент будет служить
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E112827 - Торцевий ключ

Набір торцевих ключів EXPERT E112201 складається з 22 інструментів і застосовується для роботи з кріпильними елементами, гайками, болтами з зовнішнім профілем.
У комплект входять інструменти з розмірами: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19- 20-21-22-23-24-27-30-32 мм. Вага набору становить 9210 грам.
Ключі виготовлені відповідно до міжнародних стандартів ISO 691 і ISO 2236. Матеріалом для виготовлення ключів послужила міцна кована хром-ванадієва сталь, яка має високу стійкість до зношування і деформації, за рахунок цього інструмент буде служити тривалий час. Фінішне хромоване покриття гарантує захист від корозії і механічних пошкоджень, а також надає ключу привабливий зовнішній вигляд.
Торцеві ключі широко застосовуються автолюбителями і майстрами під час обслуговування і ремонту автомобіля. Вони добре підходять для зняття / установки автомобільних коліс, а також для роботи з кріпленнями в важкодоступних місцях. Конструкція ключа передбачає наявність двох заглиблень в торцях ключа з 6-ти гранним і 12-ти гранним профілем. Завдяки наявності двох типів профілю, користувач має можливість вибрати найбільш зручний в конкретній ситуації. Г-подібна форма ключа робить інструмент більш функціональним, так як при роботі з сильно затягнутими кріпленнями довгу частину можна як важіль для збільшення зусилля, що додається. Також за допомогою довгої частини ключа легше працювати з кріпленням в важкодоступних місцях. Глибока конструкція робочої частини дозволяє працювати з кріпильними елементами, у яких стерті межі, за рахунок більшої площі контакту поверхонь.

Тип
Торцевой ключ
Форма
I-образные
Размер
19 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели