Балонные EcoKraft АKB14


Есть в наличии
198 грн.
Наличные:
198 грн
Безнал:
248 грн
210 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft АKB14 - Баллонный ключ

Необходимым инструментом, который должен быть у каждого автомобилиста это баллонный ключ. Предназначен он для замены колеса. Такой ключ необходим при работе с болтами, которые держат колеса транспортного средства. Внешне баллонный ключ выглядит как трубка, конец которой в виде шестигранного отверстия. Материал при изготовлении ключей - это хром ванадиевая или углеродистая сталь. Различают за своей
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft АKB14 - Балонний ключ

Необхідним інструментом, який повинен бути у кожного автомобіліста є балонний ключ. Призначений він для заміни колеса. Такий ключ необхідний при роботі з болтами, які тримають колеса транспортного засобу. Зовні балонний ключ виглядає як трубка, кінець якої у вигляді шестигранного отвору. Матеріал при виготовленні ключів - це хром ванадиевая або вуглецева сталь. Розрізняють за своєю конструкцією та зовнішнім виглядом Г-образні і хрестові балонні ключі.
Зовнішній вигляд Г-образного ключа являє собою загнуту рукоятку. Через таку форму зусилля при роботі з ключем передається на одну сторону і навантаження розподіляється нерівномірно. Матеріал ключа служить хром ванадиевая сталь з хромо нікелевим покриттям. Перевагою даного балонного ключа є телескопічна ручка. Вона дозволяє регулювати довжину, що допомагає дістатися у важкодоступні місця. Але недоліком такої ручки є те, що не можна докладати сильне зусилля при роботі з даними ключем.
Крестовой балонний ключ являє собою хрестову конструкцію. Він є універсальним у своєму застосуванні. Даний ключ має 4 головки. Завдяки такій різноманітності головок такий ключ популярний серед автолюбителів. Такий вид балонних ключів має хорошу надійність під час використання. Крестовой балонний ключ виготовляють з вуглецевої сталі з антикорозійним покриттям. Призначення таких ключів - можливість монтажу та демонтажу автомобільних коліс. При цьому задіяні будуть обидві руки.

Тип
Балонные
Категория
Ключ
Количество ключей в наборе
1
Особенность исполнения
Г-образные
Размер
17, 19

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели