Утконосы прямые EcoKraft APP12


Есть в наличии
114 грн.
Наличные:
114 грн
Безнал:
137 грн
122 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EcoKraft APP12 - Плоскогубцы

Предназначение плоскогубцев состоит в обжимки и обрезки проводов, откусывания проволоки, откручивания крепежа и гибки. Этот инструмент является многофункциональным в своем использовании. Плоскогубцы производителя EcoKraft представляют собой щипцы. Изготавливают инструмент из качественного материала. Для правильного выбора плоскогубцев необходимо следовать ряду правил. Первое на что нужно обращать внимание -
Читать полностью
Технічні параметри:

EcoKraft APP12 - Плоскогубці

Призначення плоскогубців складається з обтискача і обрізки проводів, відкушування дроту, відкручування кріплення та згинання. Цей інструмент є багатофункціональним в своєму використанні. Плоскогубці виробника EcoKraft представляють собою щипці. Виготовляють інструмент з якісного матеріалу. Для правильного вибору плоскогубців необхідно дотримуватися ряду правил. Перше на що потрібно звертати увагу - це рукоятка. Вона повинна бути зручна і не зісковзувати з рук. Працювати з нею повинно бути комфортно. Поверхня інструменту повинна бути без пошкоджень і шорсткостей. Шарнірний механізм повинен бути надійно і якісно розвальцьований. Під час вибору плоскогубців потрібно враховувати для яких робіт вони будуть призначені. Тому як маленькі не придатні для великих робіт і не призначені для них. А великі надають багато незручностей. Якщо дотримуватися цих правил вибір інструменту буде нескладним і подальша робота буде комфортною.
Комбіновані плоскогубці бувають різних форм і розмірів. Вони здатні вирішити багато проблем. Такі плоскогубці універсальні у своєму застосуванні. Комбіновані плоскогубці мають зони захоплення дрібних і плоских елементів, ріжучі кромки для м'якого і товстого дроту, довгі ріжучі кромки для товстих кабелів.
Плоскі плоскогубці від виробника EcoKraft за формою схожі на щипці завдяки довгій поверхні.
Плоскогубці - відмінний інструмент, використання якого має широке коло застосування. Вони допоможуть виконати завдання будь-якого роду складності.

Тип
Утконосы прямые
Длина (копия)
210 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Утконос»
Показать все модели