Шестигранный ключ EcoKraft 9 шт. AKN14


Есть в наличии
125 грн.
Наличные:
125 грн
Безнал:
150 грн
132 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ecoKraft AKN14 - Шестигранные ключи TORX

Во время поездок или путешествий могут случатся ситуации, когда необходимо самостоятельно отремонтировать автомобиль. Для этого всегда под рукой должен быть ручной инструмент. Разные наборы ключей смогут решить некоторые проблемы, которые случаются в дороге. Свечные ключи, наборы рожковых ключей и крепежи со шлицем Torx помогут в сложных и экстренных ситуациях.
Свечной ключ предназначен для
Читать полностью
Технічні параметри:

ecoKraft AKN14 - Ключі шестигранні TORX

Під час поїздок або подорожей можуть траплятися ситуації, коли необхідно самостійно відремонтувати автомобіль. Для цього завжди під рукою повинен бути ручний інструмент. Різні набори ключів зможуть вирішити деякі проблеми, які трапляються в дорозі. Свічкові ключі, набори комбінованих ключів і кріплення зі шліцом Torx допоможуть в складних і екстрених ситуаціях.
Свічковий ключ призначений для заміни свічок запалювання бензинових двигунів. Його можна використовувати для чищення або заміни свічок запалювання в транспортних засобах (автомобілях, мотоциклах та інших). Свічковий ключ виробника EcoKraft гарантує якісну і зручну роботу на довгий термін. Під час роботи з даними ключем пошкодити різьблення в головці циліндра неможливо.
Рожкової ключ конструктивно зроблений таким чином, що його робочі поверхні торкаються і "вступають в контакт" з двома поверхнями гайки. Дуже важливо, щоб відстань між поверхнею ключа і гранню гайки була максимально мінімальною. Якщо використовувати ключ більшого розміру, ніж потрібно це може пошкодити і стесати поверхні гайки. Тому дуже важливо завжди використовувати ріжковий ключ правильного розміру. Такі ключі застосовуються для професійного використання.
Кріплення з шліцом Torx призначені для застосування в автомобілях, велосипедах, гальмівних системах і іншій електроніці та паливній апаратурі. Коли трапляється ситуація зриву шліца болта або гайки в отвір, що з'являється, забивається інструмент Torx і дозволяє викрутити пошкоджений болт або гайку. Виробник EcoKraft виготовляє ключі з якісного матеріалу.

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
9
Вид
Г-образный
Наконечник
TORX
Упаковка
держатель переносной

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EcoKraft» в категории «Шестигранный ключ»
Показать все модели