Гаечный ключ EXPERT E113262


Нет в наличии
57 грн.
Наличные:
57 грн
Безнал:
68 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E113262 - Набор ключей

Характеристики:
- ширина головки (В) – 12,5 мм
- ширина головки (В1) – 14,5 мм
- толщина головки (С) – 3,2 мм
- толщина головки (С1) - 3,2 мм
- длина инструмента (L) – 112 мм
- вес 15 г
EXPERT E113262 - это рожковый гаечный ключ, который применяется для работы с резьбовыми соединениями, болтами и гайками. Данный инструмент востребован как в домашнем ремонте, так и в мастерской
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E113262 - Набір ключів

Характеристики:
- ширина головки (В) - 12,5 мм
- ширина головки (В1) - 14,5 мм
- товщина головки (С) - 3,2 мм
- товщина головки (С1) - 3,2 мм
- довжина інструменту (L) - 112 мм
- вага 15 г
EXPERT E113262 - це ріжковий гайковий ключ, який застосовується для роботи з різьбовими з'єднаннями, болтами і гайками. Даний інструмент затребуваний як в домашньому ремонті, так і в майстерні або на СТО.
Ключ виготовлений за сучасними технологіями і відповідає міжнародним стандартам ISO 691, ISO 1711-1, ISO 3318, ISO 10102, а також німецькому стандарту DIN 3110. Матеріалом для виробництва ключа послужила хром-ванадієва сталь, вона має високу міцність, стійкість до деформації і зносу , завдяки цьому інструмент прослужить довго. Хромоване фінішне покриття забезпечує захист від корозії і механічних пошкоджень, а також надає інструменту привабливий зовнішній вигляд. Головки ключа розгорнуті на 15 градусів по відношенню до осі, це робить інструмент більш зручним і маневреним в роботі.
Ріжковий ключ є одним з найбільш затребуваних інструментів, як в автомайстерні або на виробництві, так і в побутових умовах. У кожного завбачливо автолюбителя повинен бути набір ключів ріжкового типу. Даний інструмент призначений для відкручування / закручування різьбових з'єднань, які скріплені болтами, гайками або іншими елементами, що мають прямокутні грані. Конструкція ключа складається з двох головок ріжкового типу з різними розмірами. Розміри головок відрізняються на один або кілька міліметрів, це дозволяє одним інструментом працювати з кріпильними елементами, які трохи відрізняються за розміром.

Тип ключа
рожковый
Категория
Ключ
Размер
5, 4

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели