Гаечный ключ EXPERT E113314


Нет в наличии
87 грн.
Наличные:
87 грн
Безнал:
104 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E113314 - Ключ

Характеристики:
- ширина головки (В) – 23,7 мм
- ширина головки (В1) – 16 мм
- толщина головки (С) – 4 мм
- толщина головки (С1) -6,5 мм
- длина инструмента (L) – 140 мм
- вес 38 г
EXPERT E113312 - это комбинированный рожково-навидной ключ, который применяется для работы с резьбовыми соединениями, болтами, гайками. Данный инструмент подойдет как для домашнего ремонта, так и для
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E113314 - Ключ

Характеристики:
- ширина головки (В) - 23,7 мм
- ширина головки (В1) - 16 мм
- товщина головки (С) - 4 мм
- товщина головки (С1) - 6,5 мм
- довжина інструменту (L) - 140 мм
- вага 38 г
EXPERT E113312 - це комбінований рожково-навідной ключ, який застосовується для роботи з різьбовими з'єднаннями, болтами, гайками. Даний інструмент підійде як для домашнього ремонту, так і для використання на СТО або виробництві.
Ріжкова і накидна головки ключа мають однаковий розмір. Інструмент виготовлений з кованої хром-ванадієвої сталі, це забезпечує його довговічність, стійкість до зношування і деформації, а кульгавий фінішне покриття захищає від появи корозії і механічних пошкоджень. Накидна головка ключа має профіль OVG, даний профіль має поліпшені характеристики для передачі значних моментів, що крутять без пошкодження кріплення. Профіль OGV - це особлива крива, яка контактує з гайкою по всій поверхні профілю, а не по кутах, на відміну від стандартного профілю. Даний профіль гарантує більш щільну затяжку, завдяки збільшеній контактної поверхні головка-гайка. Утримання гайки здійснюється за рахунок внутрішніх поверхонь, а не за рахунок граней. Завдяки зниженою концентрації зусиль на кутах межі кріпильних елементів не пошкоджуються.
Для максимально зручності експлуатації головки ключа розгорнуті по відношенню до рукоятки під кутом 15 градусів. Ключ виготовлений відповідно до міжнародних стандартів ISO 691, ISO 1711, ISO 3318, ISO 7738 і німецьким стандартом DIN 3113.
Рожково-накидний ключ буде затребуваний при роботі з різними кріпленнями, а завдяки наявності двох головок різних типів можна підібрати найбільш зручну в кожній конкретній ситуації.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели